آماده کردن این ساندویچ 6 ماه طول کشیده است!

هر کسی برای ساخت غذای مورد نیاز خود راهکار‌هایی دارد. برخی به سراغ فروشگاه‌های مختلف می‌روند و مواد مورد نیاز خود را خریداری و سپس به آماده کردن آن می‌پردازند و برخی نیز از طریق رستوران‌ها وارد عمل می‌شوند اما در این بین، فردی راهکار عجیبی را در پیش گرفته و برای ساخت یک ساندویچ حدود 6 ماه تلاش کرده است.

Man-spends-6-months-1500-making-a-sandwich-from-scratch

اخیرا فردی به نام Andy George ویدیویی را منتشر کرده که مدعی شده است برای ساخت یک ساندویچ حدود 6 ماه از عمرش را گذاشته و 1500 دلار نیز هزینه کرده است. وی برای به دست آوردن گیاهان مورد استفاده در ساندویچ، مدتی را صبر کرده تا بزرگ شوند. برای به دست آوردن نمک مورد نیاز ساندویچ به اقیانوس رفته است تا از آب آن نمک به دست آورد و پنیر مورد نیاز را نیز از طریق شیر گاو‌ها به دست آورده و برای گوشت مورد نیاز خود  چند مرغ را کشته است. در ویدیوی زیر می‌توانید تمام این مراحل را مشاهده کنید.

[aparat]aUTqw[/aparat]

احتمالا الان با خود می‌گویید: این ساندویچ خوردن دارد! اما این‌طور هم نیست. جورج حدود شش ماه برای ساخت این ساندویچ طبیعی تلاش کرده و شما نیز برای اینکه یکی از آن‌ها را بسازید، باید حدود شش ماه تلاش کنید. البته عکس العمل جورج بعد از خوردن این ساندویچ نیز جالب است، او می‌گوید:

بد نیست، اره تقریبا بد نیست، حدود شش ماه از عمرم رو برای چیزی دادم که فقط بد نیست!

در ویدیوی زیر نیز می‌توانید نظر سایرین را در خصوص ساندویچ وی بدانید:

[aparat]5oXQd[/aparat]

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 دیدگاه
  1. رضا ز می گوید

    چه کارایی ملت میکنن بابا وقت طلاس ادم یک روزی حسرت این روز ها رو میخوره

  2. mtm می گوید

    مرتیکه روانی

  3. mhn_13619 می گوید

    جالب بود ممنون

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان