نسل جدید تلویزیون‌های ال‌جی در ایران رونمایی شد

LG Seminar4

عصر امروز و در سمیناری که در هتل اسپیناس تهران با حضور جمعی از خبرنگاران به همراه مدیران شرکت ال‌جی و گلدیران برگزار شد، از نسل جدید تلویزیون‌های ال‌جی در ایران به صورت رسمی رنمایی گردید. این دو تلویزیون شامل مدل OLED خمیده با وضوح 4K (گزارش اختصاصی سمینار دبی) و تلویزیون Super UHD است.

در ابتدای این مراسم، حسین تنهایی، قائم مقام مدیرعامل گلدیران گفت: ما به عنوان مجموعه گلدیران همیشه بنا را بر این گذاشته‌ایم که در تمام شرایط بهترین و جدیدترین محصول را در کشور خودمان عرضه کنیم. در گذشته همین بوده و انشالا از این به بعد هم بدین شکل باشد. شما دیدید که حتی OLED را پیش از آنکه بسیاری از کشورهای آسیایی داشته باشند، به بازار ایران عرضه کردیم. الان مجموعه گلدیران با حدود ۴۰۰۰ نفر پرسنل مستقیم که این‌ها به غیر از کسانی است که به صورت غیر مستقیم با ما کار می‌کنند، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های کشور است که مجموعا حدود ۱۷هزار نفر به لطف خداوند از این مجموعه به آن‌ها روزی می‌رسد.

LG Seminar5

یکی از مشکلاتی که ما داریم، بحث قاچاق است. این مورد ضربات زیادی به کشور می‌زند و حتی شرکت‌هایی که در داخل خرید می‌کنند، بیشتر تمایل دارند تا از همین قاچاقچیان محصول تهیه کنند چون خریدشان در هیچ کجا هم ثبت نمی‌شود و بدین خاطر مالیاتی پرداخت نمی‌کنند.

پس از تنهایی، نوبت به محمد همتی، مدیر بازاریابی شرکت ال‌جی رسید وی در ارتباط با محصولات جدید گفت: ما مدل‌های مختلفی را تا به حال تولید نمودیم و امسال بهترین تلویزیون‌ها را وارد بازار کردیم. برندهای مختلف، محصولات گوناگونی را وارد بازار می‌کنند و سعی می‌کنند تا روندی را که ال‌جی طی می‌کند، دنبال نمایند. ما در بخش تلویزیون، حرف اول را در دنیا می‌زنیم. امسال هم افتخار می‌کنیم که تلوزیون OLED‌ در بالاترین کیفیت وارد بازار شد.

LG Seminar8

تلوزیون ال‌جی، پیشرو در نسل آینده تلویزیون؛ این شعاری است که ما در تبلیغات خودمان به کار می‌بریم. برای اولین بار ما تلویزیون OLED را وارد بازار کردیم که نسل آینده نمایشگرها خواهد بود.

بخش رنگ مشکی مطلق، وضوح تصویر 4K و طراحی آن، نکات اصلی است که نسبت به مدل قبلی خود دارد.

حال چرا این تلویزیون یک مدل نوآور است؟ سرعت پاسخگویی ۱۰۰۰ برابری نسبت به سایر مدل‌های بازار دارد، فقط ۵.۹ میلی‌متر ضخامت داشته که از تمام مدل‌های بازار باریک‌تر است و مشکی مطلق برای ارایه تصویر شفاف عرضه می‌کند.

این تلویزیون از چهار اصل ABCD بهره می‌گیرد که مخفف شده بهترین زاویه، بهترین رنگ سیاه، بهترین رنگ و بهترین طراحی است.

LG Seminar6

نکات جدیدی که در تلویزیون‌های متنوع ما خواهید دید شامل موارد جدیدی است که در محصولات امسال مشاهده می‌کنید. مثل WEB OS 2.0 که یک ورژن ارتقا یافته است. همچنین بحث صدا، 3D و تکنولوژی HDR.

شعار ما این است: سادگی و سرعت در اوج هوشمندی

سرعت WEB OS 2.0 بسیار بیشتر از نسخه اول آن است. خیلی شعارها و مواردی که مشاهده می‌کنید، مخصوص کاربران ایران است.

نهایت وضوح و نهایت رنگ برای تلویزیون جدید سوپر UHD ال‌جی انتخاب شده است. تلویزیون جدید ما ضمن اینکه تصویر برتری دارد، دارای سیستم‌های پردازش بسیار قوی‌تری است که نسبت به سال پیش اتفاق افتاده است.

کالر پرایم رنج بسیار وسیعی از رنگ‌هاست که به همین خاطر تصویر ارایه شده از نظر شفافیت و کیفیت بالاتر است و مانند نقاشی می‌ماند که شما با بی‌نهایت رنگ کشیده باشید.

بحث روشنایی و تاریکی و اینکه بتواند بهترین کیفیت را ارایه بدهد؛ به همراه طراحی منحصر به‌فرد که باعث می‌شود دکوراسیون داخلی خانه را با دیزاین تلویزیون‌ها هماهنگ کند.

حالا درباره محصولات صوتی ال‌جی می‌خواهیم صحبت کنیم. در مدت کوتاهی که محصول جدید ساندتاور وارد بازار شده، فیدبک بسیار خوبی از بازار گرفته و فروش بالایی هم داشته است. این ساندتاورها دارای امکانات بسیار کاملی است و شعاری که ما انتخاب کردیم، ساده، پرقدرت و فراگیر است.

LG Seminar7

ما محصولات جدیدی را هم که منحصربه‌فرد و پرقدرت هستند، وارد بازار خواهیم کرد. توان و قدرت خروجی بالا، چند کاناله بودن، پخش بلوتوث و… از امکانات این محصولات جدید است.

مدل‌های بلندگوی خطی یا ساند بار، محصولاتی هستند که با وجود طراحی ظریف و زیبایی که دارند، صدای فراگیری را در محیط منزل فراهم می‌کنند. این روزها نیاز مشتری هم بدین سمت رفته است.

پس از همتی، نوبت به پرسش و پاسخ با خبرنگاران رسید که با حضور مجید زاهدی، مدیر محصول تلویزیون گلدیران، اچ کیم، مدیر محصول بخش تصویری ال‌جی، حسین تنهایی، قائم مقام گلدیران، آر لی، مدیر محصول صوتی ال‌جی و محمدرضا زنده دل، مدیر محصول سوتی گلدیران برگزار گردید.

LG Seminar9

زاهدی، در پاسخ به خبرنگار آی‌تی‌رسان در ارتباط با آپدیت کردن محصولات قبلی این شرکت گفت: ما در تلاش هستیم تا بتوانیم برخی از کالاهایی که از Web OS‌ نسخه ۱ استفاده می‌کردند را به ورژن دوم ارتقا دهیم. این کار با توجه به آنکه نمونه‌های داخلی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کنند، نسبت به نسخه انگلیسی سخت‌تر است، اما پشتیبانی از محصولات قبلی را رها نخواهیم کرد. همچنین اچ کیم، در پاسخ به سوالی که چرا ال‌جی به گلدیران برای جلوگیری از قاچاق کمک زیادی نکرده و به عنوان مثال دسترسی محصولات قاچاق را به اینترنت مسدود نماید، گفت: ما تلاش‌های زیادی را در این زمینه انجام می‌دهیم و تلاش داریم که جلوی قاچاق تا حد امکان گرفته شود. اما ۹۰ درصد محصولاتی که قاچاق می‌شود مربوط به محصولات رده پایین هستند که اسمارت نبوده و یا قابلیت اتصال به اینترنت را ندارند. در بخشی دیگر، حسین تنهایی درباره تولیدات تلویزیون‌های ال‌جی در ایران گفت: در حال حاضر اکثر محصولات ال‌جی در داخل کشور تولید می‌شود. ما حتی مدل‌های OLED ۵۵ اینچ را نیز در کشور تولید می‌کنیم و از نظر کیفیت، یکی از بهترین‌ها هستیم. ما حتی پنل‌هایی که دارای کوچک‌ترین مشکل هستند و این ایرادات توسط کاربر دیده نیز نمی‌شود،‌ مرجوع می‌کنیم و بدین خاطر میزان خرابی در بین محصولات تصویری ال‌جی بسیار پایین است.

LG Seminar3 LG Seminar2 LG Seminar1

نمایش نظرات (10)