HONOR به همراه شرکا و هوادارانش دو سالگی خود را جشن گرفت

اگر در جریان گزارش‌های سایت قرار داشته باشید، برای شما یک گزارش اختصاصی از چین و در ارتباط با جشن دو سالانه برند Honor از زیر مجموعه‌های هواوی را آماده کردیم. حال در ادامه، گزارش خبری این مراسم که به صورت رسمی توسط این شرکت منتشر شده است، با هم مرور می‌کنیم.

 

HONOR، پرفروش‌ترین برند اینترنتی گوشی هوشمند در جهان، دومین سالگرد شروع فعالیتش را با حضور شرکا و هوادارانش در سرزمین مادری جشن گرفت.

honor1

جشن دو سالگی HONOR که در روزهای 12 و 13 دسامبر در مرکز ورزشی Universiade شنزن در چین برگزار شد، شامل فعالیت‌ها و بازی‌های تعاملی و نمایش راهکارهای جدید و آینده این برند بود. هانر در طول این مراسم برای تحقق شعار be brave، هواداران و شرکایش را در ورزش ها و فعالیت‌های چند رسانه‌ای این جشن، به نترس بودن تشویق کرد.

بر اساس این گزارش، شرکای تجاری هانر، ایده‌های آتی خود را برای همکاری بیشتر با این برند در این مراسم در معرض نمایش قرار دادند. این برند تا کنون با 21 شرکت بین المللی بزرگ مانند گوگل، شورلت، بایدو، کوکاکولا در جهت رسیدن به تجربه ایده آلی از مفهوم mobile-internet همکاری کرده است. هانر اعلام کرد با خط مشی «آینده با شرکا» در جست و جوی روابط استراتژیک جدید است.

honor3

جرج ژائو، رییس برند هانر، در این جشن با ابراز خوشنودی در میان شرکا و رسانه‌های سرتاسر جهان از هواداران وفادار تشکر کرد و گفت: رشد مداوم ما طی دو سال اخیر این شجاعت را می‌دهد که با تلاش همه جانبه به فعالیت‌های مان ادامه دهیم.

علاوه بر این، HONOR در این جشن با معرفی استراتژی خانه هوشمند خود اعلام کرد که قصد دارد با گسترش محصولات خود در زمینه لوازم جانبی هوشمند، راهکارهای سبک زندگی هوشمندتر را توسعه دهد.

honor2

رییس برند هانر، با اشاره به اینکه هدف ما در سال 2016 همکاری بیشتر با شرکا و گسترش بازار جهانی است، گفت: با فناوری و نوآوری‌های بزرگ، می‌توانیم محصولات و سرویس‌هایی در سطح و کلاس جهانی برای مشتریان‌مان عرضه کنیم و با استراتژی جدید، تداوم رشدمان را در بازار حفظ کنیم.

گفتنی است برند HONOR بیشترین رشد فروش در میان برندهای اینترنتی گوشی هوشمند در 74 کشور جهان را دارد و تنها برند گوشی هوشمند در جهان است که فروشی بیش از یک میلیارد RMB در 11 نوامبر در Tmall داشته است.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم