قیمت هواوی میت ۹ در ایران اعلام شد!

ظهر امروز و در یک سمینار خبری که به مناسبت معرفی گوشی هواوی نوا پلاس در حاشیه نمایشگاه الکامپ تهران برگزار شد، بنیامین دارمی، مدیر مارکتینگ هواوی در ایران، درباره زمان و قیمت میت ۹ در کشور نیز خبرهایی را اعلام کرد.

طبق صحبت‌های دارمی، میت ۹ در هفته نخست دی ماه به بازار عرضه خواهد شد و قیمت این گوشی ۲.۳۵۰.۰۰۰ تومان خواهد بود. البته پیش فروش این گوشی در فروشگاه اینترنتی بامیلو انجام پذیرفته است که در حال حاضر، تمام ظرفیت آن به اتمام رسیده است! کسانی که از طریق این پیش فروش اقدام به تهیه این فبلت کرده‌اند، می‌توانند در تاریخ ۲ اسفند و از فروشگاه مرکزی هواوی، گوشی خودشان را دریافت نمایند.

طبق اعلام هواوی، به ۹۹ نفر نخست که برای خرید این گوشی اقدام کرده‌اند، جوایز ارزنده‌ای داده خواهد شد، همچون ۹ سفر مالزی برای ۹ نفر نخست و یا اعطای گوشی P8 لایت با ۳۰۰ هزار جایزه نقدی به نفرات دهم تا چهل و نهم که قاعدتا این طرح‌های فروش، بر جذابیت این محصول برای خریداران نخستین خواهد افزود.

گفتنی است که میت ۹ چندی پیش و در شهر مونیخ آلمان معرفی شد که در یک نسخه مخصوص با عنوان پورش دیزاین نیز عرضه شده است که این مدل برای ایران ارایه نمی‌شود.

4 دیدگاه
 1. مرتضی می گوید

  دوستانی که میگن سامسونگ پول برندشو میگیره تحویل بگیرن . با این قیمت s7 edge رو به این گوشی و برند ترجیح میدم

 2. مجید می گوید

  هواوی هم به جرگه گرانفروشها پیوست

 3. امیر رحمتی می گوید

  دیگه ادم چقدر بدبخت انقدر پول برای هواوی بده

 4. ایرج می گوید

  آخه کدوم آدم عاقلی واسه گوشی هواوی اینقدر پول می ده به نظر من برای گوشی هواوی بیشتر از یک میلیون هزینه کردن اشتباست

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم