مرور رده

اپلیکیشن

معرفی و نقد و بررسی اپلیکیشن در آی‌تی‌رسان یکی از وظایف اصلی ما به عنوان رسانه‌ای عمومی است.

این روزها کارایی تلفن‌های همراه افزایش یافته و برنامه نویسان زیادی به سمت تهیه و تولید اپلیکیشن های موبایلی رفته‌اند. در این شرایط، معرفی بازی یا مقایسه و بررسی برنامه های موبایلی کمک زیادی به مخاطبان می‌کند تا بتوانند در این دنیای شلوغ، بد را از خوب تشخیص دهند و با بهترین‌ها آشنا شوند.

شما به عنوان یک دارنده تلفن همراه با انبوهی از برنامه‌های موبایلی مواجه خواهید شد و شاید ندانید که هر کدام چه کاربردی دارند و یا نتوانید بهترین سرویس را از میان بقیه انتخاب کنید. آی‌تی‌رسان به عنوان یکی از برترین وب ‌سایت‌‌های فناوری ایران، محل بسیار خوبی برای معرفی بازی یا نقد و بررسی اپلیکیشن ها خواهد بود.

رسالت ما در این مجموعه، تهیه محتوای اختصاصی و بومی برای مخاطبان ایرانی است. شما با دنبال کردن محتوای تولید شده در بخش معرفی و بررسی اپلیکیشن های ما، می‌توانید همیشه با بهترین نمونه‌های داخلی و خارجی آشنا شوید و حتی نحوه کار کردن با آن‌ها را فرا بگیرید.

ما در سایت آی‌تی‌رسان حامی توسعه‌دهندگان هستیم. به همین جهت، بستری را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید از طریق رسانه ما و به دو صورت ویدئویی و متنی اپلیکیشن یا بازی خودتان را به مخاطبان معرفی کنید. اگر توسعه دهنده هستید و می‌خواهید وارد دنیای پر زرق و برق مخاطبان شوید، آی‌تی‌رسان بهترین گزینه برای شماست.

از طریق این لینک برای بررسی اپلیکیشن خودتان درخواست دهید

آرشیو تمام مطالب معرفی ، مقایسه و بررسی اپلیکیشن در آی‌تی‌رسان

تسکو