سامسونگ گلکسی S7‌ و S7 Edge در ایران رونمایی شد

صبح امروز و در سمیناری خبری که در برج میلاد تهران برگزار شد، سامسونگ به صورت رسمی ورود پرچم‌داران جدیدش را به بازار ایران جشن گرفت.

Samsung S7 Seminar 1

در ابتدای این مراسم، فرناز فرضی، مدیر روابط عمومی سامسونگ بر روی صحنه آمد و ضمن خوش آمدگویی گفت: در سالی که گذشت ما فعالیت‌های زیادی در بحث رسانه‌ای داشته و در بخش محتوا ۱۵ درصد رشد داشتیم و تلاش‌مان این بوده که از نظر کیفی نیز پیشرفت داشته باشیم. در کنار این داستان بخش مهمی که تولید می‌شود، اخبار ارگانیک است. طبق گزارش‌هایی که ما می‌گیریم، الان با فاصله زیادی نسبت به رقبا در صدر هستیم. البته تنوع و تعدد محصولات سامسونگ باعث می‌شود که این حجم مطالب در ارتباط با ما بیشتر باشد. سپس وی از بام سُک هُنگ، مدیر عامل جدید سامسونگ در ایران دعوت کرد تا برای سخنرانی بر روی صحنه بیاید.

هنگ سخنانش را این‌گونه آغاز کرد: امروز برای من روز بسیار خاصی است؛ چرا که برای اولین بار در جمع شما اهالی رسانه هستم. پیش از هرچیز مایل هستم تا سال نو را به شما تبریک بگویم و سالی سرشار از موفقیت را برایتان آرزو کنم. من بیش از ۲۴ سال است که به سامسونگ پیوستم و از ۱۰ سال پیش در منطقه خاورمیانه، در مسئولیت‌های مختلفی خدمت کردم. چیزی که بعد از رونمایی از محصولات مختلفی از جمله گوشی‌های سری S یاد گرفته‌ام، این است که چگونه گوش کنم، روی چه مواردی تمرکز کنم و چه زمانی تصمیمات مهم بگیرم.

Samsung S7 Seminar 2

سامسونگ نیز به عنوان یک شرکت چنین چیزی را آموخته است؛ به‌طوری‌که ما از تولید کننده دستگاه‌های تلفن و فکس، تبدیل به پیشرو بازار گوشی‌های هوشمند شده‌ایم. تعهد ما همیشه این بوده که متوجه شویم شما چه می‌خواهید، زندگی‌تان را غنی‌تر کنیم و شما را به چیزهایی که برایتان مهم است، برسانیم. به همین دلیل است که اکنون می‌توانم بگویم، برایم افتخار بی‌نظیری است که بتوانم عضو چنین مجموعه بی‌نظیری باشم، در حالی‌که قدم بعدی را رو به جلو به سوی کهکشانی از تجربه‌های جدید برمی‌داریم.

چیزی که بعد از رونمایی از محصولات مختلفی از جمله گوشی‌های سری S یاد گرفته‌ام، این است که چگونه گوش کنم، روی چه مواردی تمرکز کنم و چه زمانی تصمیمات مهم بگیرم

ما عقیده داریم که می‌توانیم زندگی کاربران خود را استفاده از فناوری‌هایی که ارزش‌های شرکت ما نظیر انعطاف پذیری و تطبیق دادن، به چالش کشیدن، همکاری کردن و ارتقا دادن را نشان می‌دهد، متحول کنیم.

در همین راستا، برای پاسخ دادن به نیاز بازار تلفن‌های هوشمند با عملکرد بالا، سامسونگ خود را از طریق تعیین استانداردهایی جدید برای طراحی، سخت‌افزار و عملکرد، متمایز می‌کند.

و اما مناسبت دیگری که امروز را بری من یک روز خاص می‌کند، رونمایی از پرچم‌دارهای جدید گلکسی S7‌ و گلکسی S7 Edge در ایران است. کشوری که یکی از مهم‌ترین بازارهای ماست و در حال حاضر رهبری آن را در دست داریم. من برای رسیدن به این جایگاه، راه زیادی پیموده‌ام. همه برای رسیدن به این جایگاه راه زیادی پیموده‌ایم. گوشی‌های هوشمند سامسونگ، اولین گزینه کاربران ایرانی هستند و اکنون زمان یک رویای جدید است: کهکشانی از تجربه‌های جدید و امکانات نامحدود.

در پایان از اینکه وقت خود را در اختیار من قرار دادید، از شما تشکر می‌کنم. امیدوارم بتوانیم سال خوبی را در کنار یکدیگر تجربه کرده و همکاری خوبی داشته باشیم.

پس از هُنگ، نوبت به علی جعفریه، مدیر ارشد موبایل سامسونگ در ایران رسید تا به ایراد سخنرانی بپردازد: سامسونگ به عنوان رهبر بازار موبایل در ایران، در طول سه چهار سال اخیر، قدم‌های جدیدی برداشته است. ما به عنوان رهبر در بازار برای خودمان یک سری مسئولیت‌هایی قائل هستیم که صرفا به رساندن آن محصول به ایران محدود نمی‌شود، بلکه ما می‌خواهیم قواعد بازی را هم عوض کنیم. این داستان و تاکید ما بر داشتن یک تجربه کامل برای مصرف کننده‌ها از آنجایی شروع می‌شود که ما این فیدبک را بسیار زیاد داشتیم و مردم انتظار دارند استانداردی فراتر در اختیار آن‌ها قرار بگیرد. طبیعتا ما در گلکسی S7 شرایط جدیدی را در نظر گرفتیم، سامسونگ در اس۷ یک قدم به جلو برداشته است. ما ترکیبی از یک محصول خوب با سرویس تازه و پارتنرهای جدید را ارایه می‌دهیم.

Samsung S7 Seminar 3

یک سرویسی به نام VIP در نظر گرفتیم که شامل دو بخش است، یک بسته شامل پوشش تعویض ال‌سی‌دی شکسته خارج از گارانتی است و کسانی که از امروز تا پایان بهار ۹۵ این دو گوشی را خریداری می‌کنند، این امکان را دارند که تا آخر سال ۹۵، سامسونگ این سرویس را به آن‌ها عرضه کند. البته یک هزینه خیلی کوچکی نیز توسط مصرف کننده در حد چند ده هزار تومان پرداخت می‌شود و قسمت اعظم میلیونی از طرف سامسونگ پرداخت خواهد شد!

ما به عنوان رهبر در بازار برای خودمان یک سری مسئولیت‌هایی قائل هستیم که صرفا به رساندن آن محصول به ایران محدود نمی‌شود، بلکه ما می‌خواهیم قواعد بازی را هم عوض کنیم

تمام خریداران این دو گوشی که در تهران، مشهد و اصفهان هستند از خدمات اکسپرس می‌توانند استفاده کنند. به این صورت که با ۴۲۱۳۲ تماس بگیرند و نیرو درب منزل آمده و گوشی را تحویل گرفته و پس از انجام خدمات در همان مکان به وی تحویل دهد.

در بعد شرکای تجاری ما تلاش کردیم که این بستر دسترسی مردم به موبایل در کانال‌های اپراتورها را نیز فعال کنیم و ما الان با اپراتورهای خوب تلفن همراه، در حال ارایه S7 هستیم اما طرحی برای فروش اقساطی عرضه نشده است اما در فاز طراحی آن هستیم.

پس از حیدریه، مهسا سرافرازی، مدیر مشتریان کلیدی موبایل بر روی صحنه آمد و گفت: سامسونگ دوباره به این فکر کرد که یک گوشی چه قابلیت‌هایی می‌تواند داشته باشد. مشتریان همیشه الهام بخش تمام خلاقیت‌ها و تصمیمات بزرگ سامسونگ بوده‌اند. این خلاقیت می‌توانست یک ویژگی باشد که آن محصول را از سایر کالاها متمایز کند. اس۶ و اس۶ اج به طور قطع یک نوآوری بودند، اس۷ و اس۷ اج یک قدم فراتر از آن رفته‌اند.

یک بسته شامل پوشش تعویض ال‌سی‌دی شکسته خارج از گارانتی است و کسانی که از امروز تا پایان بهار ۹۵ این دو گوشی را خریداری می‌کنند، این امکان را دارند که تا آخر سال ۹۵، سامسونگ این سرویس را به آن‌ها عرضه کند

گوشی‌های موبایل بخشی از هویت ما شده‌اند، سامسونگ به این فکر کرده که این مدل‌ها چه حسی را به کاربر منتقل می‌کند. زمانی که این گوشی‌ها را از هر جهت نگاه کنید، این خطوط منحنی بی عیب و نقص را می‌توانید مشاهده نمایید که این یک چیز بی‌نظیری است و حتی دوربین نیز برجستگی کم‌تری داشته است.

Samsung S7 Seminar 4

در گلکسی S7 Edge صفحه نمایش به اندازه‌ای است که آن را دوست دارید و بزرگ است، به اندازه‌ای که می‌توانید در آن غرق شوید! در عین حال ما دوست داریم که با موبایل‌مان با یک دست کار کنیم و بزرگ شدن صفحه نمایش این کار را سخت می‌کند. سامسونگ یک پنل جدید را تعریف کرده و شما کافی است که دست‌تان را در کنار گوشی قرار داده و سوایپ کنید. حتی SDK هم باز شده و شما می‌توانید پنل‌های جذاب‌تری را در آن ببینید.

شما قادر هستید شورت‌کات‌های دلخواه‌تان را به این پنل اضافه کنید و به همین خاطر می‌توانید به آن سریع دسترسی یابید. ویژگی آخر برای افرادی جذاب است که گوشی خودشان را خیلی چک می‌کنند. معمولا کاربران ۱۵۰ بار گوشی خود را در طول روز بررسی می‌کنند. سامسونگ صفحه نمایشی را طراحی کرده است که یک سری اطلاعات همچون ساعت و نوتیفیکیشن‌ها را بر روی آن مشاهده می‌کنید و شارژ چندانی را هم مصرف نمی‌کند. شما می‌توانید صبح‌ها وقتی می‌خواهید حاضر شوید و دست‌تان آزاد نیست، موبایل‌تان را به راحتی ببینید.

برای اولین بار تکنولوژی دوال پیکسل را در این دو گوشی استفاده کردیم که در دوربین‌های حرفه‌ای استفاده می‌شود

موبایل‌ها یک وسیله شخصی هستند و دوست داریم لایف استایل خودمان را نمایش دهند، برای همین سامسونگ یک سری اسکرین شات را در گوشی‌های گذاشته که کاربر به سلیقه خودش آن را طراحی کند.

سخنران آخر، علیرضا کدخدایی، مدیر محصول و مشتریان کلیدی موبایل سامسونگ بود که سخنانش را با قابلیت جدید گلکسی S7 آغاز کرد و گفت: همه ما دوست داریم تلفن همراه‌مان همیشه کنارمان باشد ولی نفوذ آب یک معضل بوده است. در بسیاری مواقع ظاهر گوشی‌ها فدای کارایی و مقاومت آن‌ها شده است. اما سامسونگ کوتاه نیامد و زیرکی به خرج داد. چرا گوشی را از خارج عایق بندی نکنیم؟ هر دو گوشی جدید سامسونگ از لایسنس IP68 بهره می‌گیرند و حال می‌توانید از گوشی خودتان در بسیاری از جاها که قبلا امکانش نبود، به‌راحتی استفاده کنید.

Samsung S7 Seminar 5

سامسونگ با اضافه کردن اسلات ماکرو اس‌دی امکان افزایش حافظه بدون تغییر در ظاهر آن‌ها را امکان‌پذیر کرده است. این روزها دوربین گوشی‌ها برای عکاسی در نور روز بهینه شده‌اند. اما باقی اوقات چون شب چه؟ هدف ما این بود که کاربر در هر شرایطی بتواند عکس‌هایی با کیفیت بالا بگیرد. با توجه به سابقه درخشان سامسونگ در نوآوری به عنوان یکی از اولین تولید کنندگان گوشی‌های دوربین موبایل در دهه ۹۰ میلادی، با استفاده از لنزی که قابلیت نورگیری بیشتری داشت شروع کردیم. در واقع این لنز بزرگ‌ترین دریچه ورودی نور در بین تمام گوشی‌های ما را دارد. ما باز هم یک قدم فراتر رفتیم، برای بسیاری پیش آمده که فوکوس خودکار در نور کم خوب کار نکند. برای اولین بار تکنولوژی دوال پیکسل را در این دو گوشی استفاده کردیم که در دوربین‌های حرفه‌ای استفاده می‌شود. دوربین‌های اس۷ و اس۷ اج از همه پیکسل‌های خود استفاده کرده و دو چشم دارند. اس۷ بهترین دوربین تلفن‌های هوشمند را در اختیارتان قرار می‌دهد، با امکانات جذاب در هر لحظه و هر زمان بدون هیچ‌گونه محدودیت! نکته جذاب دیگر، سخت‌افزار قوی این گوشی‌هاست که کاربران از سامسونگ انتظار پرفورمنس بالایی دارند. ما این کار را قبلا هم انجام دادیم و باید بگویم این بار از خودمان هم پیشی گرفته‌ایم! پردازنده اس۷ تقریبا ۳۰ درصد قوی‌تر از مدل قبلی در همین خانواده است و پردازنده گرافیکی نزدیک به ۶۴ درصد قوی‌تر است. سیستم خنک کننده S7 از فناوری‌ای استفاده می‌کند که پیش از این در راکت‌ها و موشک‌ها استفاده شده بود و یک مایع، نقش خنک کننده را بازی می‌کند. باتری‌های مورد استفاده در عین کوچک بودن، ظرفیت قابل توجهی در شارژ شدن دارند. همچنین برای آن‌هایی که دوست دارند شارژ بیشتری به همراه داشته باشند، لوازم جانبی ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم.

سیستم خنک کننده S7 از فناوری‌ای استفاده می‌کند که پیش از این در راکت‌ها و موشک‌ها استفاده شده بود و یک مایع، نقش خنک کننده را بازی می‌کند

امکانات جذاب دیگری چون گیم لانچر یا گیم تولز نیز به این گوشی‌ها اضافه شده است. این گوشی‌ها بسیار هم اجتماعی هستند و می‌توانید از بازی‌های خودتان عکس و یا فیلم بگیرید و برای دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.

پس از این صحبت‌ها، گوشی‌های جدید به همراه لوازم جانبی و برخی سرگرمی‌های ویژه به دید عموم گذاشته شد که در ادامه تصاویری از آن را مشاهده می‌کنید.

Samsung S7 Seminar 6 Samsung S7 Seminar 11 Samsung S7 Seminar 7 Samsung S7 Seminar 8 Samsung S7 Seminar 10 Samsung S7 Seminar 13

1 در مورد “سامسونگ گلکسی S7‌ و S7 Edge در ایران رونمایی شد”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا