عنوان محبوب‌ترین هندست در نیمه اول سال ۲۰۱۶ به گلکسی نوت ۵ سامسونگ رسید

طبق گزارشی که اخیرا AnTuTu منتشر ساخته است، محبوب‌ترین تلفن همراه هوشمند در نیمه اول سال ۲۰۱۶ میلادی متعلق به برند سامسونگ بوده و جالب‌تر اینکه پرچمدار فبلت‌ها هم هست. اینکه در رقابت با هندستهای ۵ اینچی حالا یک فبلت نوت محبوب‌ترین شناخته شود، نشانه بازار فوق‌العاده‌ برای این گوشی‌های بزرگ است.

AnTuTu در گزارش رسمی خود برنده محبوبترین هندست هوشمند نیمه اول سال جاری میلادی را گلکسی نوت ۵ دانسته است. البته رتبه‌های بعدی هم کهکشانی بوده و به ترتیب گلکسی S6 و گلکسی S6 Edge پشت سر آن قرار دارند. البته آخرین کهکشانی معرفی شده یعنی گلکسی S7 Edge در رتبه ششم لیست قرار دارد تا سامسونگ با ۵ مدل در لیست ۱۰ تلفن همراه هوشمند محبوب AnTuTu بیشترین نماینده را داشته باشد.

World

البته ۵ جای خالی بعدی با دو نماینده از میزو و سپس به ترتیب توسط شیائومی، ال‌جی و لیکو هر کدام با یک مدل پر می‌شود. البته در گزارش AnTuTU لیستی هم بر مبنای کشورهای مصرف کننده دیده می‌شود که در یک نگاه بازار ایالات متحده توسط شش مدل از سامسونگ شامل گلکسی نوت ۵ و نوت ۴ قبضه شده است.

US

حالا که خبرهای داغی از رونمایی زودهنگام نسل جدید بزرگ کهکشانی‌ها یعنی گلکسی نوت ۷ می‌رسد، با وجود این بازار تشنه برای فبلت‌های نوت بایستی منتظر یک پرچمدار واقعی برای حفظ این عنوان باشیم. اینجاست که ارایه این گزارش از سوی AnTuTu بر حساسیت‌های معرفی نسل جدید پرچمدار سنگین وزن کهکشانی‌ها می‌افزاید.

نظر شما در رابطه با این گزارش چیست و چقدر آن را واقعی می‌دانید؟ آیا شما هم از طرفداران فبلت‌ها هستید و آن‌ها را به رقیبان کوچک‌تر خود ترجیح می‌دهید؟!

نمایش نظرات (10)