چگونه فیلتر‌های نرم افزار Prisma را از طریق کامپیوتر به تصاویر اعمال کنیم؟

پریزما یک نرم افزار موبایلی برای دو سیستم عامل iOS و اندروید است که فیلتر‌های بسیار زیبا و مهیجی را به تصاویر اعمال می‌کند تا آن‌ها را به یک کار هنری تبدیل نماید! این برنامه به سرعت در میان کاربران مجازی محبوبیت پیدا کرده و به احتمال فراوان شما نیز در اینستاگرام تصاویر زیادی را مشاهده کرده‌اید که پریزما افکت جدیدی به آن ها داده باشد. اما اگر بخواهید از امکانات این برنامه در حالت دسکتاپ و از طریق رایانه شخصی خود استفاده کنید، نرم افزار اختصاصی آن را پیدا نخواهید کرد. آنچه که شما در حال یافتنش هستید، ما این‌گونه آموزش می‌دهیم.

prisma-filters

Prisma bot یک ربات تلگرام است که به شما این امکان را می‌دهد تا همان افکت‌ها و فیلترها را این بار از طریق کامپیوتر روی تصاویر اعمال کنید. برای انجام این کار الزاما نیاز به نصب تلگرام روی رایانه خود ندارید و قادرید از نسخه تحت وب این نرم افزار نیز برای این کار بهره ببرید. در این جا نحوه کار کردن با این ربات را به شما آموزش می‌دهیم.

بر روی لینکی که در انتهای این پست قرار داده شده، کلیک کنید. در ربات برای شروع کار روی Start کلیک نمایید. در ابتدا ربات لیست فیلترها را به شما نمایش نمی‌دهد و اگر بلافاصله تصویرتان را آپلود کنید، به صورت تصادفی یکی از افکت‌ها روی تصویر شما اعمال می‌شود. اما برای انتخاب فیلتر مورد نظر، باید قبل از آپلود تصویر، دستور /filters را وارد کنید تا لیست افکت‌های قابل اعمال برای شما به نمایش بیاید.

applied-filter

پس از انتخاب افکت مورد نظر تصویر خود را آپلود می کنید و محصول نهایی را تحویل می‌گیرید. دقت کنید که در این ربات هیچ محدودیتی برای سایز و یا نسبت طول و عرض تصاویر وجود ندارد. پس بدون هیچ دلهره‌ای می توانید از آن استفاده کنید.

Add Prisma Bot To Telegram

prisma-filter-applied

نمایش نظرات (1)