نسل بعدی تبلت‌های سورفیس RT کمپانی مایکروسافت، با پردازنده‌های کوالکام!

surface-640x468

 

فروش تبلت های سورفیس RT، در سطح مطلوبی قرار نداشت پس مایکروسافت بر آن شد تا آن هارا، با تخفیف نسبتا بالایی به مراکز آموزشی با قیمت 199 دلار به فروش رساند و این در حالی بود، که انتظار میرفت مایکروسافت تولید ایشان را متوقف سازد و فکر طراحی نسل بعد این تبلت ها را، از سر خویش به بیرون اندازد!

اما به تازگی بنا بر گفته های خبرگزاری بلومبرگ، نسل بعدی تبلت های سورفیس RT مایکروسافت با پردازنده های اسنپ دراگون کوالکام همراه خواهند گشت اما به یاد داشته باشید خبرگزاری بلومبرگ، یک خبر گزاری رسمی است ولی باید تا تایید رسمی این خبر، از سوی کمپانی مایکروسافت منتظر ماند و به آینده اعتماد داشت.

احتمالا مایکروسافت از سری 800 پردازنده های کوالکام خود برروی نسل بعدی تبلت های سورفیس RT مایکروسافت استفاده کرده باشد  گرچه این خبرگزاری، نامی از نوع پردازنده های به کار گرفته شده برروی نسل بعدی تبلت های سورفیس RT مایکروسافت نبرده اما سری 800 پردازنده های اسنپ دراگون کوالکام، یکی از برترین گزینه هایی است که ممکن است مایکروسافت از آن ها، در نسل بعدی تبلت های سورفیس RT خود، استفاده نماید!

البته احتمال میرود نسل بعدی این تبلت ها، در چند مدل متفاوت به بازار عرضه شده و کمپانی انویدیا نیز سهمی در طراحی و تولید تراشه و پردازنده های آن ها، داشته باشد.

به نظر شما کدام کمپانی میتواند سبب درخشش ستاره های سوسو زنان سورفیس RT در بازار تبلت ها شود؟!

نمایش نظرات (1)