تصاویر اولیه از کارت گرافیک AORUS GTX1080 Ti گیگابایت فاش شد!

پس از زمزمه‌هایی مبنی بر عرضه کارت گرافیک جدیدی از سوی شرکت Nvidia با نام GTX1080 Ti، تصاویر تازه و بحث بر انگیزی از سری جدید کارت‌های گرافیک گیگابایت که به تازگی توسط گیگابایت با نام AORUS معرفی شده‌اند، منتشر گردید.

این کارت گرافیک بر اساس خنک کننده‌ای بر پایه کارت‌های سری Xtreme Gaming گیگابایت طراحی و ساخته شده است که از یک Heatsink ضخیم و سه فن 100 میلی‌متری که از تکنولوژی Windforce Stack Cooling بهره می‌برد. برق مصرفی این کارت گرافیک همان‌طور که در تصاویر اولیه قابل مشاهده است، از دو کانکتور 8-Pin تغذیه می‌شود که نشانگر قابلیت اورکلاک بالای این کارت گرافیک و مدار تغذیه نسبتا قوی آن است. در قسمت پشت PCB این کارت گرافیک نیز درگاه‌های HDMI به منظور پشتیبانی کامل از تکنولوژی VR یا واقعیت مجازی قابل مشاهده است.

2 (20)

این تکنولوژی در سایر کارت‌های گرافیک GTX1080 Xtreme Gaming نیز قابل رویت بود که گیگابایت در این سری از محصولات AORUS خود نیز از آن استفاده کرده است. ویژگی دیگری که در این تصاویر فاش شده قابل رویت است، استفاده از ویژگی نور پردازی RGB بوده که به کاربران قابلیت انتخاب 16.8 میلیون رنگ متفاوت را با استفاده از نرم افزار مخصوص گیگابایت می‌دهد. هنوز خبری رسمی در رابطه با زمان عرضه این کارت گرافیک از سوی Nvidia اعلام نشده است.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم