آغاز مسابقات جام قهرمانان آی‌تی ITCCup 2013/شما انتخاب کنید!

ITCCup-logo+

برایتان خبری هیجان انگیز داریم. با تلاش شبانه روزی تیم آی‌تی‌رسان و علاقه‌مندان و عاشقان این حوزه، مسابقه‌ای بزرگ و خاص در حال شکل گیری است که از همین الان باید بگوییم، نفس‌ها را در سینه شما حبس خواهد کرد!
ITCCup برگزاری یک جام بزرگ همچون جام جهانی است! برترین‌های این صنعت گرد هم می‌آیند و شما انتخاب می‌کنید که کدام یک بهترین است!

در نخستین گام، به سراغ توانمندترین گوشی‌های موبایل دنیا رفته‌ایم. ۱۶ مدل انتخاب شده‌اند و قرار است در ۴ گروه با یکدیگر به رقابت بپردازند. سپس از هر گروه دو گوشی بالا آمده و به صورت حذفی مبارزه می‌کنند و در نهایت یکی از این مدل‌هاست که جام قهرمانان آی‌تی را به خانه خود خواهد برد!

چگونه برگزار می‌شود؟!

ما این ۱۶ گوشی را انتخاب کرده‌ایم. تمام برنامه‌های این جام بزرگ که نزدیک به ۱ ماه به طول خواهد انجامید نیز آماده شده است. تنها کاری که شما بایستی بکنید، مشاهده دقیق این مسابقات است که توسط داورهای بین‌المللی ما قضاوت خواهد شد و شما گزارش کامل این دیدار را خواهید خواند و در انتها، رای به برتری یک گوشی خواهید داد. این آرای شماست که تعیین می‌کند کدام دستگاه پیروز این میدان شده و به مرحله بالاتر صعود خواهد کرد!

مسابقات از چه زمانی آغاز خواهند شد؟

۵ مرداد، افتتاحیه مسابقات است که با قضاوت «مجتبی مسکینی» و بین دو گوشی نکسوس ۴ و گلکسی اس ۴ آغاز خواهد شد. شما روزانه شاهد دو مسابقه نفس گیر و جذاب خواهید بود و تا چند روز فرصت خواهید داشت که نظر به برتری یکی از گوشی‌ها و یا مساوی شدن مسابقه بدهید. امتیازات درست مانند یک مسابقه فوتبال بین گوشی‌ها رد و بدل خواهد شد و مدل‌هایی از گروه خود صعود خواهند کرد که از سوی شما بیشترین امتیاز را دریافت کرده باشند.

آیا فقط یک گوشی برنده می‌شود؟!

از سوی رای کاربران تعیین خواهد شد جام قهرمانی به کدام گوشی خواهد رسید. اما کارشناسان ما، برای مدل‌هایی که زحمت زیادی کشیده‌اند نیز جوایزی کنار گذاشته‌اند! جام زیبایی به قشنگ‌ترین گوشی اهدا خواهد شد، جام ارزش برای مدلی که مناسب‌ترین قیمت را در مقابل امکانات خود عرضه می‌کند و جام نوآوری برای دستگاهی که بیشترین خلاقیت را در محصولش داشته است.

ناگفته پیداست، جام قهرمانی که شما عزیزان برنده آن را مشخص می‌کنید، با ارزش‌ترین کاپ است!

آیا خبر دیگری هم دارید؟!

بله! در طی برگزاری جام قهرمانان آی‌تی، برای شما نیز یک مسابقه در نظر گرفته‌ایم تا با پاسخ به سوالاتی ساده در ارتباط با همین جام، بتوانید شانس خود را برای برنده شدن سه گوشی اپتیموس جی، اپتیموس وی‌یو و اپتیموس L9 ال‌جی آزمایش کنید! پس شما هم می‌توانید همچون یکی از گوشی‌های شرکت کننده در مسابقه، با خود جامی را به خانه ببرید!

[divide style=”2″]

در زیر، اسامی برگزار کنندگان اصلی این جام بزرگ را که مدت‌هاست مشغول آماده‌سازی آن هستند، برای شما آورده‌ایم تا بدانید که ITCCup به این آسانی‌ها آماده شروع به کار نشده است!

مدیر جام قهرمانان آی‌تی: پیمان گل‌کار ……………….. دبیر جام قهرمانان آی‌تی: مجتبی مسکینی

سر داور جام قهرمانان آی‌تی: میثم مرادلو……………….. داور جام قهرمانان آی‌تی: عماد درخشنده پور

داور جام قهرمانان آی‌تی: علیرضا محمدی……………….. گرافیست جام قهرمانان آی‌تی: امین حجازی

مدیر پشتیبانی: ایمان عزیزی

واحد پشتیبانی و تبلیغات جام قهرمانان آی‌تی: عسل اقطایی – آرزو قاراخانی – اتابک لاهوتی

طراح لوگو: ابوالفضل آقاوردی

با تشکر ویژه از: احسان فریدون نژاد

گروه بندی کامل و زمان بندی مسابقات را از اینجا ببنید

همچنین شما می‌توانید با شرکت در مسابقه آی‌تی‌رسان شماره ۶ و پاسخ به سوالات ساده‌ای درباره همین جام، شانس برنده شدن سه گوشی هوشمند ال‌جی اپتیموس جی، اپتیموس وی‌یو و اپتیموی L9 را داشته باشید.

برای شرکت در مسابقه بزرگ ال‌جی موبایل و آی‌تی‌رسان، از اینجا وارد شوید

نمایش نظرات (34)