تصاویری تازه از بدنه آلمینیومی آیپد مینی 2، پدیدار شد!

ipad_miniاپل به نظر قصد دارد، به خط تولید تبلت های ارزان قیمت تر خود یعنی همان تبلت های آیپد مینی، جانی دوباره ببخشد پس این روزها سخت برروی طراحی و تولید نسل دوم آن ها، مشغول گشته تا امید یکه تازی بر بازار تبلت هارا، در خود زنده نگاه دارد!
به تازگی تصاویر جدیدی از بدنه آیپد مینی 2، در سایت FanaticFone منتشر شده که ابتدا نشان از عرضه نسل دوم تبلت های آیپد مینی، با یک بدنه آلمینیوم داشته و ثانیا، امید عرضه آن ها را با یک طراحی جدید، از کاربران دریغ می‌سازد.
Apple-iPad-mini-2-2leaks ipad-mini-2 Apple-iPad-mini-2-leak2s
به نظر می‌آید آیپد مینی 2، از نظر طراحی با نسل قبلی خود یکسان بوده و صفت تشابه را از آن، دریافت خواهد نمود، اگرچه تنها تفاوت جزئی که می‌توان برای آیپد مینی 2 خاطر نشان کرد لوگوی کمپانی اپل بر بدنه این تبلت ها، کمی به داخل تبلت حالت برجسته مانند به خود گرفته است.
این طراحی مشابه، نشان از آن دارد که اپل احتمالا، قدرت سخت افزار تبلت های آیپد مینی 2 خود را بهبود بخشیده و نوآوری اساسی نسل دوم تبلت های آیپد مینی، به سخت افزار آن ها باز می‌گردد!
با تمام این اوصاف به نظر می‌رسد اپل در حال متحد و یکنواخت تر کردن طراحی تمام تبلت های خود می‌باشد چراکه چند روز پیش تصاویری دال بر به کار برده شدن طراحی و دیزاین تبلت های آیپد مینی در نسل پنجم تبلت های آیپد، منتشر شده بود اگرچه نمی‌توان از صحت و سوق این تصاویر مطمئن گشت اما به نظر، اپل در طراحی محصولات خود به یک بن بست بسیار عظیم رسیده باشد!

نمایش نظرات (5)