آی‌فون 5S با بدنه طلایی؛ شایعه یا واقعیت؟!

iPhone-5S-Will-Have-Additional-Colors-as-Well-Report-Says-2

در پنج‌شنبه شب، آقای Ming-Chi Kuo تحلیلگر KGI، درباره حدس و گمان‌هایش درباره آیفون بعدی گفت. همانطور که گفته بودیم، آیفون بعدی احتمالا به یک اسکنر اثر انگشت در دکمه Home، مجهز خواهد بود. دیروز آقای Kuo، از عرضه شدن آیفون 5S با ظرفیت 128 گیگابایتی سخن گفت و همچنین رنگ بندی طلایی را، به جمع رنگ‌های سنتی سیاه و سفید برای عرضه آیفون بعدی افزود!

i5sor1_2m

در ابتدای این ماه، تصاویری از دکمه‌های کنترل صدا و سایلنت/ لرزاننده از آیفون بعدی، در رنگ طلایی منتشر شد. به تازگی نیز، یک سایت تکنولوژی فرانسوی، تصاویر جدیدی از آیفون 5S را در رنگ طلایی منتشر کرده است. تصاویر، قاب و برخی از محتویات آی‌فون بعدی را به شما نشان می‌دهند و اگر به تصاویر خیره شوید، متوجه عدم حضور لوگوی اپل برروی بدنه طلایی ناشناس آی‌فون بعدی، خواهید شد. این نبود عدم حضور لوگوی اپل، شما را به تصاویر بدبین خواهد کرد و این بدبینی زمانی رو به زیاد شدن می‌گذارد، که منبع تصاویر ادعا می‌کند لوگوی اپل را به عمد از روی قاب طلایی رنگ حذف کرده است. با این‌ اوصاف، گرچه ادعای منبع می‌تواند حقیقت داشته باشد اما نبود هیچ گونه اثری از لوگوی اپل مارا بیش از پیش، به عرضه آیفون بعدی در رنگ طلایی بدگمان خواهد کرد.

1

به هر حال، ما منکر عرضه آیفون 5S در رنگ طلایی نخواهیم بود بلکه می‌گوییم به این‌گونه تصاویر لبخندی بیش نزده و به سادگی از آن‌، عبور کنید!

نمایش نظرات (3)