سرانجام تلخ غول تایوانی با بزرگ‌ترین فناوری صوتی در جهان!

سرانجام تلخ غول تایوانی با بزرگ‌ترین فناوری صوتی در جهان!
در ماه گذشته خبرهای ضد و نقیضی درباره به‌دست گرفتن مجدد 25 درصد از سهام Beats Electronics که توسط اچ‌تی‌سی خریداری شده، مطرح شد. امروز نیز تایید شد که اچ‌تی‌سی 25 درصد از سهام بیتس را به خود این کمپانی پس داده است. 25 درصد از سهامی که در اختیار اچ‌تی‌سی بوده ارزشی معادل 265 میلیون دلار داشته است. این تولید کننده تایوانی در سال‌های اخیر توانسته بیش از 50.1 درصد سهام بیتس الکترونیک را به دست بگیرد. این امر سبب شد تا خرید سهام بیتس توسط HTC، به‌یکی از گران ترین‌های سال 2011 تبدیل شود. یک سال بعد هم، نیمی از مالکیت HTC بر سهام بیتس، فروخته شد.

اگر از چگونگی به‌وقوع پیوستن و رضایت فروش سهام بیتس از سوی HTC سوال کنید در پاسخ خواهیم گفت، این امر به فروش بسیار ضعیف محصولات این کمپانی در سال جاری میلادی باز می‌گردد. اچ‌تی‌سی در سودای فروش محصولات گران‌قیمتش، تولید و رونمایی محصولات دیگر خود را کاهش داد و توجه خود را برروی گران‌قیمت‌ها معطوف ساخت؛ به دنبال این امر و رونمایی سایر محصولات قدرت‌مند، HTC وان رو به سستی نهاد و فروش نگران کننده‌ای پیدا کرد. با این حال، کمپانی تایوانی HTC هم‌چنان ادعا دارد که با بیتس همکاری می‌کند و همچنان از فناوری‌های Beats، برروی محصولات خود استفاده خواهد کرد. باید منتظر ماند و دید، دوستی بیتس و اچ‌تی‌سی به کجا کشانده می‌شود؟! آیا سونی و سامسونگ، شرکای تجاری بعدی Beats خواهند بود؟!

2 در مورد “سرانجام تلخ غول تایوانی با بزرگ‌ترین فناوری صوتی در جهان!”

 1. خودمونیم
  این one x خشگل ترین گوشی دنیاست
  حتی one هم حریفش نمیشه
  کلا محصولات اچ تی سی و اپل خاصن
  سونی هم زیباست هم با کیفیت
  البته دیگه تعصب نداشته باشیم همه ی گوشی ها خوبی ها و زیبایی های خاص خودشون رو دارن چه اپل چه سونی چه سامسونگ چه ال جی چه اچ تی سی

  1. منظورم از این که one حریف onex نمیشه بحث قیافه ی گوشی است نه چیز دیگه
   فقط من موندم پارسال چطوری اس 3 تونست از دست این جون سالم به در ببره

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH