سامتل به همه ورزشکاران ایرانی حاضر در المپیک هدایای ویژه می‌دهد

پس از آنکه ماجرای عدم اهدای گوشی‌های گلکسی نوت 8 به ورزشکاران ایرانی حاضر در المپیک 2018 بسیار خبرساز شد، به‌نظر می‌رسد که شرکت‌های بسیاری تلاش دارند تا با اهدای جوایز ویژه، به نوعی از آن‌ها دلجویی کنند و پس از شرکت ال‌جی، این بار یکی از واردکنندگان اصلی تلفن همراه در کشور، اقدام به اهدای جوایز ویژه به تیم ایرانی حاضر در المپیک زمستانی کرده است.

شرکت پارس سامتل قشم، به‌عنوان نماینده رسمی محصولات سونی، نوکیا، هواوی، اچ‌تی‌سی و سامسونگ در ایران، قصد دارد تا به تمام اعضای تیم جوایز ویژه‌ای اهدا کرده و در صورت مدال آوری هرکدام از اعضا، هدیه خاصی نیز جداگانه ارایه خواهد کرد.

آیدین آرام٬ رییس هییت مدیره پارس سامتل قشم با بیان این مطلب گفت: در نظر داریم به تمام اعضای تیم ایرانی حاضر در المپیک زمستانی یک هدیه ویژه اعطا کنیم.

وی ادامه داد: این شرکت علاوه بر هدایایی که برای تمام اعضای تیم در نظر گرفته است، همچنین برای مدال آوران ایرانی نیز یک‌ هدیه خاص در نظر گرفته شده که پس از پایان مسابقات طی یک مراسم رسمی به آن‌ها اعطا می‌شود.

به گفته آرام جوایز در نظر گرفته شده برای مدال آوران با توجه به رنگ مدال آن‌ها متغیر خواهد بود.

7 در مورد “سامتل به همه ورزشکاران ایرانی حاضر در المپیک هدایای ویژه می‌دهد”

  1. این خبر ها بسیار عالی برای بالا بردن روحیه ورزشکارانه آنها می بینند که چقدر مردم به انها اهمیت میدند از شرکت هایی که پشتیبان وززشکاران هستند باید تقدیر کرد

    1. اره والا همه جا دروغ میگن چون به نفعشونه
      الان که سامسونگ عذر خواهی کتبی کرده هیچ جایی نمیزنن

  2. تقصیر سامسونگ نبوده سازمان ملل چه کوفتیه اون اذیت کرده گفته ندید وگرنه سامسونگ ب تعداد همه گوشی اهدا کرده بود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH