چگونه از ویدئوها و عکس‌ها در آیفون یک نسخه پشتیبان تهیه کنیم؟

فایل‌های تکراری در هر کجا که باشند معمولا آزاردهنده هستند اما وقتی حرف از عکس و ویدئو باشد ممکن است یک نسخه تکراری آنچنان هم که به نظر می‌رسد بد نباشد؛ که خوشبختانه انجام این کار در آی‌اواس ساده است.

به‌خصوص در زمانی که مشغول ویرایش یک فایل باشید دلایل زیادی می‌توانید پیدا کنید که نسخه تکراری یک عکس یا ویدئو را داشته باشید، ممکن است تمایل داشته باشید که نسخه قبل از ویرایش را برای مقایسه کردن نیاز داشته باشید و یا تمایل داشته باشید نسخه اسلوموشن و نسخه اصلی یک ویدئو را در کنار هم داشته باشید. دلیل آن هر چیز دیگری می‌تواند باشد اما با روش انجام آن در آی‌تی‌رسان با ما همراه باشید.

اپلیکیشن Photos را باز کنید به‌روی Select در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید سپس ویدئو و عکس‌هایی را که می‌خواهید نسخه تکراری از آنها تهیه کنید، انتخاب نمایید.

حال گزینه Share در قسمت پایین سمت چپ را برگزینید و عبارت Duplicate را انتخاب کنید.

اکنون باید یک نسخه تکراری برایتان ایجاد شود که می‌توانید آن را ویرایش و یا به اشتراک بگذارید. تنها مشکلی که استفاده از این روش پیش‌ٰروی شما می‌گذارد این است که نسخه تکراری را با توجه به تاریخ تشکیل عکس در ابتدای لیست تصاویر شما قرار می‌دهد که در این شرایط نمی‌توانید دو عکس تکراری را دقیقا در کنار هم داشته باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 دیدگاه
  1. مهدی حاجیان می گوید

    اووو چقدر دنگ و فنگ داره این ای او اس

  2. نگین می گوید

    ممنون خیلی اموزش خوبی بود

  3. Arash_rahmati می گوید

    تو ای او اس چقدر سخته بکاپ گرفتن هیچی مثل اندرویید نمیشه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان