ال‌جی مرکز آپگرید نرم‌افزاری خود را به منظور ارایه سریع و منظم به‌روز‌رسانی اندروید افتتاح کرد

روز گذشته شرکت ال‌جی در ساختمان کمپ R&D واقع در کره‌جنوبی، مرکز آپگرید نرم‌افزاری خود را افتتاح کرد تا شرکت بتواند فرایند‌های مرتبط با به‌روز‌رسانی نرم‌افزاری و سیستم‌عامل گوشی‌های هوشمند خود را با سرعت و نظم بیشتر و به موقع در اختیار مشتریان در سراسر جهان قرار دهد.

کاربران اندرویدی همواره مجبورند برای دریافت به‌روزرسانی‌های جدید با کم وکاستی‌ها، ضعف‌ها، بد‌قولی‌ها و مشکلات ریز و درشتی که شرکت‌ها و گوشی‌های مختلف در این زمینه دارند، کنار بیایند به طوری که طبق آخرین اطلاعات در ماه فوریه تنها 11 درصد از گوشی‌های اندرویدی فعال، به‌روز‌رسانی اندروید اوریو 8.0 نسخه 8.1 را دریافت کرده بودند.

اولین به‌روز‌رسانی که قرار است توسط مرکز آپگرید نرم‌افزاری انجام شود اندروید اوریو را در اختیار گوشی‌پرچم‌دار فعلی شرکت قرار می‌دهد. هدف ال‌جی به نوعی سنگین‌ کردن کفه ترازوی رقابت با گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ، به نفع خود است که طی چند سال‌ گذشته تاکنون هندست‌های اندرویدی ال‌جی را به حاشیه رانده‌اند.

شرکت اعلام کرده است که مرکز آپگرید نرم‌افزاری به مشتریان کمک می‌کند تا تجربه کاربری پویا‌تر و لذت‌بخش‌تری را با گوشی‌های هوشمند ال‌جی تجربه کنند. به علاوه به طور مداوم و پیوسته، سازگاری و مشکلاتی احتمالی بین سخت‌افزار و نرم‌افزار‌ها به منظور عرضه به‌روز‌رسانی‌های بعدی، مورد بررسی و پایش قرار می‌گیرد.

در این رابطه جو سئونگ جی مدیر عامل ال‌جی الکترونیک ابراز داشت که همسان‌سازی و بهبود پشتیبانی پس از فروش با نیاز‌ها و درخواست‌های مشتریان اولویت اصلی ال‌جی خواهد بود. ارتقای پایدار و سازگار، به مشتریان ما ثابت خواهد کرد که گوشی‌های هوشمند ال‌جی دارای عمر طولانی و کیفیتی قابل اطمینان هستند.

پس باید به انتظار بنشینیم و ببینیم آیا شرکت خواهد توانست از عهده این تعهد به مشتریان بر‌آید و اینکه حتی اگر فرایند به‌روز‌رسانی نیز با سرعت مناسب و برنامه‌ریزی زمانی منظم اجرا شود، باعث خواهد شد که گوشی‌های هوشمند ال‌جی بتوانند در بازار به رقابت پایاپایی با حریفان پرچم‌دار قدر خود برسند و نظر مساعد مشتریان را به خود جلب کنند یا خیر؟

پاسخ این سوال هنوز برای هیچ‌کس کاملا مشخص نیست و تنها این شرکت کره‌ای است که امید و اعتقاد دارد بتواند با ارایه خدمات ارتقای نرم‌افزاری بهتری نسبت به رقیبان، نظر خریداران گوشی‌های اندرویدی را برای امتحان این خدمت جدید ارتقای نرم افزاری جلب نماید.

نمایش نظرات (4)