چه امکانات رایگانی برای پیام‌رسان‌های داخلی فراهم شده است؟

با جدی شدن فیلترینگ تلگرام، پیام‌رسان‌های داخلی آماده پذیرش کاربران ایرانی هستند و حمایت‌های دولتی از این پیام‌رسان‌ها نیز به اوج خود رسیده است و تسهیلات فراوانی به هر کدام از پیام‌رسان‌ها اعطا شده است که در کنار این تسهیلات، حمایت‌های مالی بانک‌های بزرگ کشور نیز، به آن‌ها افزوده شده است.

به گزارش آی‌تی‌رسان، صادق عباسی شکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در مصاحبه‌ای پیرامون حمایت‌های انجام شده از پیام‌رسان‌های داخلی گفت:

این رو هم بخون:

ما برای حمایت از این پیام‌رسان‌ها تسهیلات رایگانی همچون محل استقرار سرور رایگان، پهنای باند رایگان و اینترنت رایگان در نظر گرفته‌ایم که در راستای حضور کاربران ایرانی در این پیام‌رسان‌ها و افزایش کیفیت آنها صورت گرفته است. ما در دولت یازدهم فعالیت‌های زیادی را در حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی انجام داده‌ایم و این حمایت‌ها از یک سرویس نرم‌افزاری در سابقه کشور بی‌نظیر بوده است.

وی در ادامه افزود:

ما در راستای فعالیت‌هایی که برای توسعه شبکه زیرساخت کشور انجام می‌دهیم، به دنبال پیاده سازی قدم به قدم شبکه ملی اطلاعات بوده‌ایم و به دنبال آمادگی کامل برای راه‌اندازی آن و حمایت از نخبگان داخلی در این شبکه هستیم.

 

  
8 دیدگاه
 1. نیما فلاح می گوید

  من که هیچوقت نصبش نمیکنم

 2. Ehsan 710 می گوید

  راستش کاش به جای اینترنت رایگان پیام رسانهای داخلی فکری به حال معیشت مردم بشه، چون تا الان سروش پنج میلیون نفر کاربر داره و هر کاربر ماهی ده تومن توی پیامرسان خرج اینترنتش بشه میشه پنجاه میلیارد و اگه این امکان برای چهل میلیون کاربری که به سروش منتقل بشه این مبلغ به چهارصد میلیارد تومان برای یه ماه میشه و تا یه سال میشه حدود پنج هزار میلیارد و با یه سال و شش ماه اینترنت رایگان میشه کل تلگرام و خرید، یا با پول اینترنت که بدست دولت میرسه میشه چندتا کارخونه ساخت ، حالا این همه پافشاری …..

 3. صورتی می گوید

  تا صدسال دیگه هم رایگان کنن عمرا بتونه جای تلگرام بگیره

  1. احسان می گوید

   حرف مفت نزن

 4. پریا می گوید

  فکر کردن مردم خرن که با اینترنت رایگان گول بخورن

  1. داریوش می گوید

   اره والا خر فرض کردن مارو بلا نسبت

 5. bijan می گوید

  من دلیلی نمیبینم این مزخرف روسی رو نصب کنم

 6. احمد می گوید

  من تا ابد هم که طول بکشه از سروش و گپ و … استفاده نمیکنم.به شما چه ربطی داره که مردم از چی استفاده میکنن.من از هر چی عشقم بکشه استفاده میکنم.زنده باد تلگرام

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم