3 روش برای کرک کردن ویندوز 10

ویندوز 10 جدیدترین و مشهورترین سیستم‌عامل ارایه شده توسط شرکت مایکروسافت محسوب می‌شود. به‌طور معمول سیستم‌عامل ویندوز 10 به‌همراه یک شماره سریال در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. شماره سریال یک شناسه الفبایی برای احرازهویت محصول مورد استفاده کاربر است. گاهی اوقات به‌دنبال به‌روزرسانی یا نصب مجدد ویندوز، سیستم از کاربر درخواست می‌کند که تا شماره سریال آن‌ را مجددا وارد نماید. در صورت عدم دسترسی کاربر به شماره سریال، وی جهت فعال‌سازی محصول ناچار به استفاده از کرک ویندوز 10 خواهد بود. برای هک ویندوز 10 چندین روش مختلف ارایه شده است و کاربران با استفاده از آن‌ها به‌سادگی می‌توانند ویندوز خود را فعال نمایند.

دلایل تمایل مردم برای کرک کردن ویندوز 10

به‌روزرسانی یا نصب مجدد ویندوز 10 احتمالا سیستم‌عامل را غیرفعال نموده و شما به منظور فعال‌سازی مجدد محصول بایستی شماره سریال آن‌ را ارایه نمایید. در صورت عدم دسترسی به شماره سریال، کاربران احتمالا قادر به استفاده از کلیه امکانات ویندوز 10 نخواهند بود؛ چرا که بدون در اختیار داشتن این شماره سریال، فعال‌سازی ویندوز 10 مقدور نخواهد بود. بدین ترتیب بسیاری از کاربران با توجه به قیمت‌گذاری بالای ویندوز 10 به سراغ ورژن‌های کرک شده این سیستم‌عامل رفتند. به همین دلیل بخشی از کاربران استفاده از فایل ISO کرک شده ویندوز 10 را ترجیح می‌دهند.

نحوه کرک کردن ویندوز 10

فعال‌سازی ویندوز 10 بدون استفاده از شماره سریال کار حقیقتا دشواری است. در صورت عدم فعال‌سازی ویندوز، دسترسی کاربران به برخی امکانات ویندوز به‌تدریج محدود خواهد شد. در وهله نخست، پیامی به صورت Watermark بر روی گوشه سمت راست پایین صفحه‌نمایش مبنی بر فعال‌سازی ویندوز نمایش داده می‌شود. در ادامه، ویندوز امکان شخصی‌سازی صفحه دسکتاپ را محدود کرده و کاربران احتمالا قادر به تغییر پوسته ویندوز 10 و بسیاری از تنظیمات دیگر نخواهند بود. پرسش پیرامون نحوه کرک ویندوز 10 به‌صورت پیوسته در فضای اینترنت منتشر می‌شود. در ادامه به بررسی 3 نمونه از روش‌های فعال‌سازی ویندوز 10 بدون استفاده از شماره سریال می‌پردازیم:

روش اول: استفاده از ابزار KMSPico

KMSPico یک ابزار فعال‌ساز برای کلیه محصولات ویندوز است. از آن‌جا که ویندوز 10 یکی از محصولات مایکروسافت به‌شمار می‌رود؛ لذا کاربران با استفاده از این فعال‌ساز شگفت‌انگیز می‌توانند نسخه‌های مختلف ویندوز 10 و همچنین مجموعه آفیس را فعال نمایند. برای استفاده از KMSPico تنها کافیست مراحل زیر را طی کنید:

مرحله 1: نرم‌افزار KMSPico را از اینترنت دانلود نمایید.

مرحله 2: ارتباط اینترنتی خود را غیرفعال کنید.

مرحله 3: کلیه نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس نصب شده روی ویندوز را غیرفعال کنید؛ چرا که آنتی‌ویروس، فایل‌های کرک ابزار KMSPico را به‌عنوان یک بدافزار در نظر گرفته و آن‌ها را پاک خواهد کرد.

مرحله 4: پس از غیرفعال نمودن اتصال اینترنت و آنتی‌ویروس، فایل کرک KMSPico را نصب نمایید.

مرحله 5: نرم‌افزار را اجرا کنید.

مرحله 6: بر روی دکمه فعال‌سازی کلیک نمایید. پس از گذشت مدت زمانی نسبتا کوتاه، کلیه محصولات مایکروسافتی نصب شده روی سیستم شما فعال خواهند شد.

روش دوم: کرک ویندوز 10 با استفاده از خط فرمان (Command Prompt)

کاربران با استفاده از خط فرمان ویندوز و به‌صورت آفلاین می‌توانند ویندوز 10 را فعال‌سازی نمایند. خط فرمان تحت عنوان cmd.exe نیز شناخته می‌شود. به منطور کرک نمودن ویندوز 10 با استفاده از خط فرمان، کافیست مراحل زیر را طی کنید:

مرحله 1: بر روی دکمه استارت راست‌کلیک کرده و گزینه “(Command Prompt (Admin” را انتخاب نمایید.

مرحله 2: چنان‌چه از ورژن ویندوز 10 مورد استفاده خود مطلع هستید؛ در فضای اینترنت به‌دنبال یک کلید لایسنس بگردید.

مرحله 3: پس از یافتن کلید لایسنس به محیط خط فرمان بازگشته و فرمان “slmgr /ipk your licensekey” را تایپ نمایید.

مرحله 4: پس از وارد نمودن این فرمان، دستور “slmgr /skms kms8.msguides.com” را تایپ کنید.

مرحله 5: این فرمان، سرور KMS را فعال‌سازی خواهد کرد.

مرحله 6: نهایتا فرمان “slmgr /ato” را وارد نمایید.

مرحله 7: اکنون به بخش Properties ویندوز مراجعه کرده و وضعیت فعال‌سازی ویندوز را بررسی کنید. اکنون بایستی ویندوز در وضعیت فعال شده قرار داشته باشد.

روش سوم: کرک شماره سریال ویندوز 10 با استفاده از نرم‌افزار PassFab

چنان‌چه قادر به یافتن شماره سریال و فعال‌سازی ویندوز 10 خود نیستید؛ در این‌صورت بایستی بدانید که یک نرم‌افزار آنلاین با نام PassFab Product Key Recovery منتشر شده که قادر به کرک شماره سریال کلیه ورژن‌های ویندوز 10 است. این نرم‌افزار از عملکردی سریع و رابط کاربری قابل‌فهمی برخوردار است. به منظور دریافت شماره سریال ویندوز 10 خود تنها کافیست بر روی یک دکمه کلیک نمایید. مراحل انجام این‌کار به شرح زیر است:

مرحله 1: نرم‌افزار را دانلود، نصب و سپس اجرا نمایید.

مرحله 2: به منظور دریافت کلید مخصوص نسخه ویندوز 10 خود بر روی دکمه “Get Key” کلیک کنید.

مرحله 3: کلید را در فایلی با فرمت txt. ذخیره نمایید.

مرحله 4: تا زمان نمایش پیام ذخیره‌سازی موفقیت‌آمیز کلید منتظر بمانید.

مرحله 5: نهایتا کلید را از فایل txt دریافت نموده و ویندوز 10 را فعال کنید.

منبع passfab
  

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم