تصاویر لو رفته سامسونگ گلکسی‌نوت 10 پلاس از تغییر طراحی این هندست حکایت دارد

با نزدیک شدن به موعد عرضه اسمارت‌فون سامسونگ گلکسی‌نوت 10، اکنون با اطمینان کامل می‌توان گفت که پیش از عرضه رسمی فبلت پرچم‌دار سامسونگ مجددا اطلاعاتی در خصوص این هندست به بیرون درز یافته است. اکنون می‌دانیم که نوت 10 همانند گوشی‌های گلکسی S10 و گلکسی S10 پلاس مجهز به دوربین سلفی مستقر در حفره نمایشگر خواهد بود. اما این حفره در گوشه نمایشگر تعبیه نشده و در عوض در قسمت مرکزی آن مستقر خواهد شد. بعلاوه مدلی از پرچم‌دار نوت 10 نیز از 4 دوربین اصلی بهره خواهد برد. قلم S Pen در مقایسه با سال گذشته، تغییرات چندانی را تجربه نکرده و طراحی دستگاه نیز نسبت به نسل‌های قبلی دارای زوایای تیزتری خواهد بود.

پیش‌تر در خصوص شمای نام‌گذاری سری نوت 10 توسط سامسونگ، فرضیاتی مطرح شده بود که در واقع اکنون نادرستی آن‌ها ثابت شده است. بر اساس شایعات پیشین، امسال چندین مدل هندست سری نوت شامل نسخه پایه، ورژن پرو و نسخه 5G معرفی خواهند شد. با این‌حال ظاهرا سامسونگ تصمیم گرفته تا الگوی نام‌گذاری سری گلکسی S10 خود را حفظ نماید. بدین‌ترتیب اسمارت‌فون گلکسی‌نوت 10 پرو در واقع با نام گلکسی‌نوت 10 پلاس عرضه خواهد شد.

در ادامه نخستین تصویر از پرچم‌دار سامسونگ گلکسی‌نوت 10 پلاس به نمایش گذاشته شده است. علیرغم ادعای شایعات پیشین، این هندست با نام گلکسی‌نوت 10 پلاس و نه نوت 10 پرو عرضه خواهد شد. – TechTalkTV؛ 28 ژوئن 2019

تصاویر هندز-آن گلکسی‌نوت 10 توسط کاربری با شناسه TechTalkTV در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر شد و به شمای نام‌گذاری این هندست اشاره داشت. همانند کلیه تصاویر و ویدیوهای لو رفته از بررسی‌های اولیه هندست‌ها، این‌بار نیز کیفیت تصاویر کاملا پایین است؛ اما جزئیات موجود در این تصاویر بر اعتبار آن‌ها می‌افزاید.

مطابق پیش‌بینی‌ها به‌نظر می‌رسد که دوربین سلفی گلکسی‌نوت 10 در قسمت مرکزی نمایشگر آن مستقر خواهد شد و ظاهرا اندازه آن در مقایسه با نمونه به‌کارگیری شده در گوشی گلکسی S10 کوچک‌تر خواهد بود. با بررسی دقیق‌تر 2 تصویری که دوربین جلویی دستگاه در آن‌ها نمایان است به‌نظر می‌رسد که روکش محافظ کمپانی به‌صورت پیش‌فرض بر روی نمایشگر دستگاه نصب شده است. لبه‌های حفره دوربین تعبیه شده روی محافظ نیز در هر 2 تصویر کاملا مشهود هستند؛ چرا که لایه محافظ، نور تابش‌یافته از بالا را منعکس نموده است. در خصوص پنل پشتی گوشی نیز با یک تصویر هندز-آن لو رفته واقعی سروکار داریم. تنها تصویر لو رفته از دوربین گلکسی‌نوت 10 پلاس، نمونه‌ای با مات‌شدگی حرکتی فراوان و فشرده‌سازی کاملا مصنوعی است. دوربین چهارگانه پیش‌تر شایعه شده کماکان به قوت خود باقیست و این مشخصه در تصاویر لو رفته نیز به‌صورت نسبی قابل تشخیص است.

در حال حاضر نمی‌توان صحت تصاویر لو رفته را موردتائید قرار داد؛ اما با توجه به مشاهدات کنونی به احتمال فراوان تصاویر مذکور برای نخستین بار، طراحی واقعی گلکسی‌نوت 10 پلاس را نمایش می‌دهند. این تصاویر مات بوده و دارای رزولوشن پایینی هستند؛ با این‌حال نخستین تصاویر منتشر شده از آخرین پرچم‌دار سامسونگ به‌شمار می‌روند.

منبع phonearena
ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.