معرفی یک اپلیکیشن هوشمند جدید برای گوشی‌های آنر در نمایشگاه IFA 2019

آنر در نمایشگاه IFA 2019 علاوه بر معرفی یک رنگ جدید برای آنر 20 پرو و اعلام خبر عرضه گسترده‌تر آنر بند ۵ در بازار جهانی، از یک اپلیکیشن هوشمند جدید نیز رونمایی کرد. این اپلیکیشن، برای افراد معلول چشمی طراحی شده و به آنها کمک خواهد کرد تا متن‌ها را به راحتی بخوانند.

اپلیکیشن مذکور که Pocket Vision نام دارد به کمک فناوری هوش مصنوعی آنر و دوربین با کیفیت اسمارتفون‌های سری آنر 20 کار می‌کند. با این برنامه، کسانی که معلولیت چشمی دارند به راحتی خواهند توانست اسناد، منوها و انواع متن‌ها را بخوانند. این اپلیکیشن از زبان‌های انگلیسی، پرتغالی، اسپانیایی، چینی، ایتالیایی و آلمانی پشتیبانی می‌کند و با استفاده از پلت‌فرم HiAI و فناوری Optical Character Recognition، تصاویر را به متن تبدیل خواهد کرد.

همچنین سه مود برای آن در نظر گرفته شده است که عبارتند از Text-to-Speech Mode، Zoom-In Mode و Negative Image Mode.

در مود اول همانطور که از اسمش پیداست، شما یک متن را انتخاب خواهید کرد و گوشی آن را با صدای بلند برایتان خواهد خواند. در مود Zoom-In، از دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی سری آنر 20 و لنز ۸ مگاپیکسلی تله‌فوتو آن بهره گرفته شده تا با استفاده از دکمه‌های ولوم دستگاه بتوان بر روی متن زوم کرد. و بالاخره در مود Negative Image از گستره وسیعی از فیلترها استفاده گردیده تا کیفیت عکس متن با بهبود کنتراست آن افزایش یابد.

اپلیکیشن PocketVision در گالری‌اپ هواوی قابل دسترس است و می‌تواند بر روی اسمارتفون‌های آنر نصب گردد. البته این برنامه، در سری آنر 20 بهتر از سایر گوشی‌ها کار خواهد کرد.

منبع gsmarena
پیام بگذارید