آپدیت اندروید پای برای اسمارتفون قدیمی موتو زد 2 پلی شرکت موتورولا منتشر شد

شرکت موتورولا، سیستم‌عامل اندروید 9 (پای) را برای میان‌رده قدیمی خود منتشر کرد. به نظر می‌رسد که اسمارتفون موتورولا موتو زد 2 پلی (Moto Z2 Play) هنوز به پایان عمر خود نرسیده و به همین راحتی نمی‌میرد! این گوشی در سال 2017 به بازار عرضه شد و در حال حاضر با سیستم‌عامل اندروید 8 (اوریو) کار می‌کند. در همین حال، موتورولا قصد دارد تا با انتشار یک آپدیت دیگر برای اسمارتفون میان‌رده خود، یک زندگی جدید به آن اعطا کند.

برخی از کاربران انجمن XDA گزارش داده‌اند که اسمارتفون موتو زد 2 پلی از طریق یک بروزرسانی OTA به اندروید 9 (پای) آپدیت شده است. صاحبان این تلفن باید به این نکته توجه داشته باشند که آپدیت مذکور به عنوان آخرین آپدیت موتورولا برای اسمارتفون میان‌رده قدیمی آن‌ها عرضه می‌شود. بنابراین، اگر قصد استفاده از اندروید 10 را دارید، به خرید یک اسمارتفون جدیدتر فکر کنید.

باتوجه به این که موتورولا همیشه عرضه آپدیت‌های خود را از کشور برزیل آغاز می‌کند، ساکنان سایر کشورهای جهان برای دریافت این بروزرسانی باید تا چند هفته دیگر صبر کنند. احتمال می‌دهیم که کشور آمریکا آخرین مقصد این آپدیت باشد، اما امیدواریم که بروزرسانی اندروید پای برای موتو زد 2 پلی تا پایان سال جاری میلادی برای کاربران این کشور نیز عرضه شود.

تصاویر ارسال شده توسط افرادی که آپدیت جدید موتورولا را دریافت کرده‌اند، نشان می‌دهند که در کنار این آپدیت، پچ امنیتی سپتامبر به همراه تمامی قابلیت‌های اندروید 9 برای آن‌ها منتشر شده است.

منبع Phone Arena
پیام بگذارید