اکسپریا زد اولترا در صدر گروه مرگ! (نتایج گروه B)

پس از اعلام نتایج گروه A و قعرنشینی برادر مدافع عنوان قهرمانی، یعنی اچ‌تی‌سی وان مکس نوبت به اعلام نتایج دو بازی نخست گروه B رسیده است.

در نخستین بازی این گروه که به نوعی تقابل دو رقیب همیشگی یعنی ال‌جی و سامسونگ بود، گلکسی نوت3 توانست در عین ناباوری و با اختلافی فاحش، رقیب سرسخت خود یعنی ال‌جی جی فلکس را از پیش رو برداشته و سه امتیاز حساس این بازی را از آن خود کند.

[box type=”error”]رای به برنده شدن سامسونگ گلکسی نوت3……….  52.32 درصد
رای به برنده شدن ال‌جی جی فلکس  ………  41.39 درصد
رای به تساوی مسابقه ………. 6درصد[/box]

دومین بازی این گروه میان بزرگ‌ترین فبلت حاضر در رقابت‌ها و قهرمانی بی نام و نشان بود که در نهایت به برد زد اولترا ختم شد. در این دیدار که یکی از یک طرفه‌ترین بازی های این رقابت‌ها تا به این لحظه بوده است غول بی شاخ و دم سونی از همان ابتدا گوی سبقت را از قهرمان بی نام و نشان آلکاتل ربود(!) و به یمن همین شروع طوفانی، زد اولترا توانست تا دقیقه نود بازی، این اختلاف را حفظ کرده و در نهایت هر 3 امتیاز این بازی را از آن خود کند تا با کسب آرای بیشتر بتواند خود را بالاتر از گلکسی نوت3 سامسونگ قرار دهد!

[box type=”info”]رای به برنده شدن سونی اکسپریا زد اولترا  ……….  79.03درصد
رای به برنده شدن آلکاتل وان تاچ هیرو ………. 18.55 درصد
رای به تساوی مسابقه ………. 2.42 درصد [/box]

در ادامه جدول رقابت‌های گروه B در پایان دور نخست بازی‌ها را مشاهده می‌کنید.

Group B

نظر شما در رابطه با این گروه چیست ؟ آیا زد اولترا می‌تواند با غلبه بر گلکسی نوت3 سامسونگ جایگاهش را در جدول رقابت‌ها تثبیت کند؟ برنامه کامل مسابقات را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید!

نمایش نظرات (7)