نخستین ویدئویی که مایکروسافت برای نوکیا ساخت!

Lumia

بعد از اینکه مایکروسافت صاحب رسمی نوکیا شد، خیلی زود اولین تیزر تبلیغاتی خود را برای لومیا ارائه داد. در این تیزر تبلیغاتی، صاحب تلفن همراه لومیا با ژاکت، کلاه و دستکش رنگی در حال قدم زدن در یک خیابانی است که مردم آن به رنگ سیاه و تیره دیده می‌شوند و مشغول زندگی روزمره و کسل کننده خود هستند. در چهره‌ پسری که صاحب گوشی لومیاست، شادی موج می‌زند و نگاه مردم را به خود خیره می‌کند و همه افراد آنجا مات و مبهوت در حال تماشای این فرد هستند. در این میان دختری که تبلت لومیا را در دست دارد، دیده می‌شود که آن هم مانند مردم عادی نیست و به صورت رنگی در تصویر حضور دارد. در بخشی از این ویدیو نیز جمله “همه چیز رنگی‌تر می‌شود” نوشته شده است که اشاره به طراحی رنگی لومیا دارد.

مثل اینکه مایکروسافت نیز قصد دارد تلفن همراه‌های خود را مانند ویندوزفون‌های نوکیا به صورت رنگی طراحی کند که شاید برای برخی از افراد جذاب باشد. این طراحی رنگی باعث می‌شود، افرادی که به مد و ست کردن لباس با وسایل و تلفن همراه خود اهمیت می‌دهند، بتوانند از گوشی‌‌های این شرکت استفاده کنند. البته این افراد زیاد نیستند و مردم به امکانات و قدرت اسمارت فون‌ها بیشتر از رنگ و ظاهر آن‌ها اهمیت می‌دهند که به نظر ما طرز فکری درست و منطقی است.

مایکروسافت هنوز برای نام‌گذاری تلفن‌های هوشمند خود تصمیم نگرفته است. این شرکت گواهی استفاده از نام نوکیا را به مدت 10 سال از آن خود کرده است و این امکان وجود دارد که مایکروسافت بر روی گوشی‌های لومیا و آشا از نام نوکیا استفاده کند. همچنین احتمال می‌رود که چون نام تبلت‌های مایکروسافت سرفیس هستند، تلفن‌های هوشمند این شرکت نیز این نام را بر خود بگیرند. در ادامه، این ویدئوی جالب را مشاهده می‌کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 دیدگاه
  1. MrMotamed می گوید

    مردم به امکانات و قدرت اسمارت فون‌ها بیشتر از رنگ و ظاهر آن‌ها اهمیت می‌دهند که به نظر ما طرز فکری درست و منطقی است.
    الان مثلا قدرت و یا سخت افزار گوشی های نوکیا خیلی نسبت یه رقبا ضعیف تره؟وینفون درسته برنامه ی زیاد نداره به نسبت رقبا ولی این چیزی از قابلیت هاش کم نمیکنه که روی هر دستگاهی بهترین تجربه رو میده و نیازی به سخت افزار خیلی بالا برای اجرای برنامه ها نداره که این ضعف نیست بلکه مضیت هست وگرنه از لحاظ جنس بدنه و دوربین گوشی های نوکیا جز بهترین ها هستند و روانی اون مثال زدنیه تنها مشکل فعلا همون کم بودن برنامه هست که به تدریج بهتر میشه.
    وبه قول این آهنگi’m not like everybody else

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان