گوگل پیکسل 5a 5G با تراشه اسنپ‌دراگون 765G به بازار عرضه خواهد شد

بر اساس شایعات اسمارت‌فون گوگل پیکسل 5a در روز 11 ژوئن (21 خرداد ماه) رسما معرفی خواهد شد. اطلاعات لو رفته تا به این لحظه نشان می‌دهند که الگوهای طراحی گوگل پیکسل 5a و پیکسل 4a 5G عملا از یکدیگر قابل تمایز نخواهند بود. بعلاوه ابعاد گوگل پیکسل 5a بیش از آنکه به پیکسل 4a نزدیک باشد؛ به اسمارت‌فون پیکسل 4a 5G شباهت دارد.

چنان‌چه برای اطلاع از نوع پردازنده مورد استفاده در گوگل پیکسل 5a کنجکاو هستید؛ در این‌صورت بایستی بدانید که توان پردازشی این هندست به احتمال فراوان از طریق تراشه اسنپ‌دراگون 765G تامین خواهد شد. این تراشه پیش‌تر در اسمارت‌فون‌های گوگل پیکسل 4a 5G و پیکسل 5 نیز مورد بهره‌برداری قرار گرفته است. بی‌تردید در حال حاضر این تراشه کمی قدیمی به‌نظر می‌رسد؛ خصوصا آنکه تراشه اسنپ‌دراگون 780G نیز پیش‌تر معرفی شده و در هندست‌هایی نظیر شیائومی می 11 لایت 5G مورد استفاده قرار گرفته است.

بررسی یک قطعه کد کشف شده در سومین نسخه پیش‌نمایشی توسعه‌دهندگان اندروید 12 تائید کرد که توان پردازشی اسمارت‌فون پیکسل 5a 5G توسط تراشه اسنپ‌دراگون 765G تامین خواهد شد. قطعه کد مذکور شامل مجموعه خطوطی است که به اسم رمز پیکسل 5a 5G و شماره مدل تراشه اسنپ‌دراگون 765G اشاره دارند.

هنوز مشخص نیست که آیا گوگل هر 2 هندست پیکسل 5a و پیکسل 5a 5G را به بازار عرضه خواهد کرد یا خیر؛ چرا که دستگاه‌های پیکسل 4a و پیکسل 4a 5G از ماهیتی کاملا متفاوت برخوردار هستند. با این‌حال هنوز مشخص نیست که گوگل نهایتا چه تصمیمی را اتخاذ خواهد کرد.

منبع Gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 دیدگاه
  1. darabi می گوید

    ah ah dorbin selfish to zogh mizane

  2. Omid می گوید

    قیمتش اعلام نشده؟

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان