اپل واچ سری 7 با الگوی طراحی Flat Edge عرضه خواهد شد

چند سال پیش شرکت اپل الگوی طراحی اپل واچ خود را مورد بازنگری محدود قرار داد و این پدیده موجب به‌کارگیری نمایشگری با اندازه کمی بزرگتر شد. با این‌حال قالب طراحی بدنه در اکثر قسمت‌ها بدون تغییر باقی ماند. اکنون در سال 2021 از زمان عرضه نخستین نسل اپل واچ حدودا 6 سال گذشته است و احتمالا در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد معرفی اپل واچ سری 7 خواهیم بود. با این‌حال به‌نظر می‌رسد که اپل بالاخره از یک قالب طراحی جدید برای ساعت هوشمند خود رونمایی خواهد کرد.

یک شخص خبرچین با نام Jon Prosser در جریان قسمتی از پادکست Genius Bar اعلام کرد که شرکت اپل روی بازطراحی اسمارت‌واچ خود کار می‌کند. وی ادعا کرد که در آینده جزئیات بیش‌تر و حتی تصاویری از اپل واچ جدید را منتشر می‌کند. به گفته وی اپل واچ جدید احتمالا از ظاهری مشابه با سایر محصولات به‌روزرسانی شده اپل برخوردار خواهد بود.

این اظهارات موجب طرح گمانه‌زنی‌هایی شده که نشان می‌دهند اپل واچ جدید در عوض استفاده از لبه‌های گرد شده سابق به سراغ الگوی طراحی Flat Edge با لبه‌های تخت خواهد رفت. این موضوع به نوعی منطقی به‌نظر می‌رسد؛ چرا که لبه‌های گرد شده مورد استفاده در اپل واچ با الگوی طراحی پیشین آی‌فون و آی‌پد هماهنگی داشت. اما اکنون اپل در سری آی‌فون 12، آی‌پد پرو و آی‌مک 24 اینچی جدید خود از بدنه‌ای با لبه‌های تخت بهره گرفته است. بنابراین استفاده از این سبک طراحی در اپل واچ آینده نیز چندان دور از انتظار نخواهد بود.

مشاهده شکل ظاهری اپل واچ بازطراحی شده امری جالب‌توجه به‌نظر می‌رسد. کارشناسان امیدوارند که به‌زودی شاهد انتشار تصاویری از این گجت پوشیدنی باشیم. بعلاوه برخی شایعات نشان می‌دهند که مدل امسال اپل واچ با قابلیت سنجش غیرتهاجمی میزان قند خون روانه بازار خواهد شد؛ وعده‌ای که در صورت تحقق بسیار هیجان‌انگیز به‌نظر می‌رسد.

منبع Ubergizmo
ممکن است شما دوست داشته باشید