ال‌جی کیت توسعه نرم‌افزاری تلویزیون‌های اسمارت پلاس را عرضه می‌کند

WebOS_SDK

ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) از کیت توسعه نرم‌افزاری خود پرده‌برداری کرد تا برنامه نویسان بتوانند برای تلوزیون‌های هوشمند ال‌جی برنامه‌های کاربردی جدید را با راحتی و کارائی بیشتری بسازند. وبسایت جدید http://developer.lge.com/webOSTV هم زمان با عرضه کیت برای برنامه نویسان راه اندازی شده تا بتوانند به تمام اطلاعات مورد نیاز خود برای ساخت برنامه‌های کاربردی با کیفیت بالا دسترسی داشته باشند.

کیت توسعه نرم‌افزاری ال‌جی روند ساخت برنامه‌‌های کاربردی منطبق با تلوزیون‌های هوشمند ال‌جی را برای برنامه نویسان ساده‌تر کرده است. با امولاتور (برابر ساز) تلوزیون هوشمند، برنامه نویسان می‌توانند تجربه مجازی تلوزیون webOS  را روی کامپیوتر شخصی پیاده کنند. این کیت از یک رابط کاربری سازگار با برنامه‌نویس بهره می‌برد و با فناوری‌های استاندارد وب شامل HTML5 ، CSS و جاوا اسکریپت همخوانی دارد.

وب‌سایت جدید شامل اسناد مربوط به فناوری، راهکارهای برنامه نویسی، نمونه برنامه‌های کاربردی، راهنمای طراحی، پرسش‌های متداول و تالار گفتگوی برنامه نویسان است. به کمک راهنمای رابط برنامه نویسی نرم‌افزار (API) برنامه نویسان می‌توانند بدون طی روند طولانی آشنائی با برنامه و تقریبا خیلی سریع کار را شروع کنند. برای کسانی که با webOS آشنائی چندانی ندارند نیز توضیحات گام به گام واضحی تهیه شده‌است.

مدیر ارشد فنی ال‌جی گفت : ” یکی از دلایل اصلی انتخاب webOS به عنوان سیستم عامل تلوزیون‌های هوشمندمان، سابقه و منشاء آن به عنوان یک پلت‌فرم سازگار با برنامه نویسی است. فکر می‌کنیم که برای صاحبان پلت‌فرم‌ مانند ال‌جی، اهمیت فراوانی داشته باشد که به برنامه نویسان برای ساخت برنامه‌های کاربردی با تنوع بالا برای محصولات خود کمک کنند. در صنعتی که هیچ‌گونه استاندارد مشخصی وجود ندارد، گسترش دادن روند تکمیلی تلوزیون‌های webOS اولویتی مهم برای ال‌جی است.”

1 در مورد “ال‌جی کیت توسعه نرم‌افزاری تلویزیون‌های اسمارت پلاس را عرضه می‌کند”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH