تصاویر کیس‌های چرمی گوشی‌های سری گلکسی S23 سامسونگ منتشر شد

تصاویر مربوط به کیس‌های چرمی رسمی برای گوشی‌های گلکسی S23، گلکسی S23 پلاس و گلکسی S23 اولترا سامسونگ در آگهی‌های طبقه‌بندی شده فروشگاه eBay ظاهر شده است. این قاب‌ها در 3 مدل رنگی مختلف نمایش داده شده و فروشنده، تصاویری از نمای جلویی و پشتی بسته‌بندی کیس گلکسی S23 را به معرض نمایش گذاشته است.

این کیس‌ها به وضوح نشان‌دهنده شکل قاب و آرایش دوربین گوشی‌های پرچم‌دار آینده سامسونگ هستند. در حال حاضر روند افشای اطلاعات پیرامون خانواده گلکسی S23 سامسونگ سرعت بسیار بالایی پیدا کرده است. بر اساس پیش‌بینی‌ها این گوشی‌ها ظرف چند هفته آینده و به بیان دقیق‌تر در روز 1 فوریه (12 بهمن ماه) به‌طور رسمی معرفی شوند.

یک افشاگر با نام مستعار SnoopyTech نخستین بار این اطلاعات را در توییتر به اشتراک گذاشت. در ادامه کاربری با انتشار یک کامنت اقدام به ارسال لینک طبقه‌بندی شده از فروشگاه eBay آلمان کرد. در این لینک، پکیج کیس مخصوص گلکسی S23 از نمای جلویی و پشتی به معرض نمایش گذاشته شده است. کیس‌های چرمی مورد اشاره برای هر 3 مدل پرچم‌دار آینده سامسونگ با اسامی گلکسی S23، گلکسی S23 پلاس و گلکسی S23 اولترا عرضه خواهند شد.

اطلاعات درج شده روی قسمت پشتی پکیج کیس‌ها نشان می‌دهد که این قاب‌های چرمی در چین تولید شده‌اند. بعلاوه در این میان به نام رسمی مدل‌های رنگی مورد استفاده نیز اشاره شده است. بر این اساس کیس‌های مخصوص گلکسی S23 اولترا با رنگ‌آمیزی مشکی و مدل رنگی نسبتا جذاب قهوه‌ای شتری قابل سفارش خواهند بود. کیس مخصوص گلکسی S23 پلاس دارای رنگ‌آمیزی سبز بوده و چند قاب نمایش داده شده برای گلکسی S23 نیز از رنگ‌آمیزی مشکی و شتری استفاده می‌کنند.

 

کیس‌های مخصوص گلکسی S23 اولترا 

متن حک شده روی قسمت پشتی جعبه‌ها نشان می‌دهد که این کیس‌ها جزو مدل‌های رسمی عرضه شده برای گلکسی S23 محسوب می‌شوند؛ چرا که در این قسمت، عبارت مختصر “طراحی شده توسط سامسونگ” (designed by Samsung) به چشم می‌خورد. شکل ظاهری قاب‌های چرمی سامسونگ گلکسی S23 و گلکسی S23 پلاس، وجود بدنه‌ای با زوایای گرد شده (مشابه مدل‌های نسل قبلی) را مورد تائید قرار می‌دهد. همچنین برای 3 سنسور دوربین نیز حفره‌هایی در نظر گرفته شده است.

کیس‌های مخصوص گلکسی S23 پلاس

کیس‌های مخصوص گلکسی S23 اولترا نشان‌دهنده قابی با ظاهر تخت‌تر و انحنای کمتر در زوایا هستند؛ در حالی‌که حفره‌های تعبیه شده برای سنسورهای دوربین پشتی در مقایسه با انواع رویت شده در کیس‌های رسمی گلکسی S22 اولترا به میزان قابل‌توجهی بزرگ‌تر هستند. Ice Universe در توضیح تصاویر ضمیمه شده به توییت خود به این موضوع اشاره نموده است.

 

کیس‌های مخصوص گلکسی S23

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا