تجربه چت جی‌پی‌تی رایگان و سریع با فارسی جی‌پی‌تی!

احتمالا شما نیز تا به حال اسم چت جی پی تی را زیاد شنیده‌اید، یک ربات هوشمند که قادر است مشابه با یک انسان واقعی ولی بسیار مطلع و آگاه، با شما به گفتگو بنشینید و سخت‌ترین و عجیب‌ترین مسایل را با راهکارهایی سریع و ساده پاسخ بدهد.

اما یکی از مشکلاتی که کاربران ایرانی برای استفاده با چت جی پی تی با آن روبه‌رو هستند، عدم امکان استفاده راحت از این ربات هوشمند است. در واقع سازنده این بات یعنی شرکت Open ai کاری کرده تا دسترسی آی‌پی‌های ایرانی به سایت آن و بالطبع چت GPT امکان پذیر نباشد و حتی در شناسایی وی‌پی‌ان‌ها هم بسیار هوشمندانه عمل می‌کند و دور زدن آن به راحتی ممکن نیست.

حال اگر شما بتوانید از این مرحله نیز عبور کنید، باز به در بسته خواهید خورد چرا که بایستی در این پلتفرم ثبت نام کنید و یکی از موارد الزامی برای آن، درج شماره موبایل است و همان طوری که می‌شود به‌راحتی حدس زد، اپراتورهای ایرانی در این قاعده قرار نمی‌گیرند! پس کاربر ناچار است با صرف هزینه و وقت، شماره‌ای خارجی بیابد تا بلکه با کلی تلاش و دنگ و فنگ، موفق به ارتباط با چت جی‌پی‌تی شود!

ولی یک راه حل بسیار ساده و سریع برای اتصال به این بات برای کاربران ایرانی وجود دارد که توصیه می‌کنیم حتما آن را تست کنید.

چگونه به چت جی‌پی‌تی متصل بشوم؟

شما می‌توانید به‌راحتی و با استفاده از سایت فارسی جی پی تی به آدرس FarsiGPT.com تمام این تحریم‌ها را به‌راحتی یک آب خوردن دور زده و به ربات چت جی‌پی‌تی متصل شوید و تمام سوال‌های خودتان را بپرسید. نکته جالب اینجاست که همه امکانات فارسی جی پی تی مشابه با نسخه اصلی بوده و حتی برخی ویژگی‌های بیشتر را نیز به کاربر ارایه می‌دهد.

فارسی جی‌پی‌تی چگونه کار می‌کند؟

در سایت FarsiGPT کاربر از طریق یک API به ربات اصلی یعنی همان چت جی‌پی‌تی متصل می‌شود و در واقع این سایت، پل ارتباطی بین کاربران است و با یک ثبت نام خیلی ساده، قادر هستید تمام گفتگوهای خودتان با چت جی‌پی‌تی را به‌صورت آرشیوی همیشگی در اختیار داشته باشید و به آن در هر مکان و زمانی مراجعه کنید.

در واقع فارسی جی‌پی‌تی هیچ تفاوتی با نسخه اصلی آن ندارد و دقیقا همان پاسخ‌ها و واکنش‌هایی را می‌بینید که ربات اصلی به شما نشان می‌دهد. پس با خیالی آسوده شروع به گفتگو با فارسی جی‌پی‌تی کنید.

آیا فارسی جی پی تی رایگان است؟

بله، برای فعالیت در این سایت تنها یک ثبت نام ساده کافی خواهد بود و البته می‌توانید حتی پیش از آن نیز برخی سوالات خودتان را بپرسید! البته سرویس اصلی چت جی‌پی‌تی، یک اکانت ویژه به نام پلاس دارد که همه کاربران در دنیا بایستی برای آن پول پرداخت کنند و بابت این هزینه، خدمات بهتر و پاسخ‌های کامل‌تری دریافت خواهند کرد. این امکان نیز به‌زودی در فارسی جی‌پی‌تی فراهم خواهد شد ولی برای یک گفتگوی ساده و صمیمی و البته همیشگی، نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارید!

آیا ChatGPT پیشرفت می‌کند؟

به‌تازگی نسخه چهارم چت جی پی تی منتشر شده است که قابلیت‌های جدیدی را ارایه می‌کند. با توجه به آنکه شرکت بزرگ مایکروسافت، سرمایه گذاری چندین میلیارد دلاری بر روی این پلتفرم انجام داده است، پس بایستی چت جی پی تی را تازه در ابتدای راه خودش دانست که روز به روز بر دانش و هوشمندی‌اش افزوده خواهد شد.

در این میان، فارسی جی‌پی‌تی هم همراه با آپدیت شدن نسخه اصلی، به‌صورت خودکار به‌روز شده و برای همین تمام قابلیت‌های ربات اورجینال، همراه با FarsiGPT هم خواهد بود. توصیه می‌کنیم که حتما برای یک بار هم که شده گفتگو با این ربات خارق‌العاده را انجام دهید تا متوجه قابلیت‌های ویژه و منحصربه‌فرد آن شوید.

پیام بگذارید