شرکت Caviar از مدل‌های سفارشی سری آیفون 15 با کیس ساخته شده از طلای 18 عیار رونمایی کرد

شرکت اپل طی هفته گذشته از گوشی‌های هوشمند جدید خود شامل مدل‌های آیفون 15، آیفون 15 پلاس، آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس رونمایی کرد. غول کوپرتینویی هیچ‌کدام از آیفون‌های جدید خود را با رنگ‌آمیزی طلایی به بازار عرضه نکرده است؛ اما مشتریان در صورت تمایل به خریداری آیفون طلایی‌رنگ و برخورداری از توان مالی بالا برای ولخرجی می‌توانند نسخه سفارشی آیفون‌های پرو که مجهز به شاسی طلایی هستند را خریداری نمایند.

این گوشی‌ها توسط یک شرکت سازنده دستگاه‌های لوکس با نام Caviar که در شهر دبی قرار دارد؛ تولید می‌شوند. این شرکت، آیفون‌های لوکس جدید خود را اولترا گلد (Ultra Gold) نامگذاری کرده است.

آیفون 15 پرو اولترا گلد با قیمت‌گذاری پایه 8890 دلاری عرضه شده و این رقم تا حداکثر 9890 دلار افزایش خواهد یافت. از سوی دیگر آیفون 15 پرو مکس اولترا گلد دارای برچسب قیمتی پایه 9670 دلاری بوده و قیمت‌گذاری آن به حداکثر 10390 دلار خواهد رسید.

مدل‌های اولترا گلد دارای شاسی ساخته شده از جنس طلای 18 عیار و پوشش ساتن هستند. همچنین لوگو اپل در قسمت پشتی گوشی‌ها از طلای 24 عیار ساخته شده است. به گفته شرکت Caviar، آیفون‌های اولترا گلد برای افراد سرآمد از جمله شخصیت‌های مشهور، ورزشکاران، سیاست‌مداران و سایر نخبگان طراحی شده است.

بعلاوه Caviar از نسخه اولترا بلک (Ultra Black) آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس رونمایی کرد. مدل اولترا بلک آیفون 15 پرو با قیمت‌گذاری پایه 8060 دلاری عرضه شده و این رقم تا حداکثر 9060 دلار افزایش پیدا می‌کند. از سوی دیگر قیمت‌گذاری ورژن اولترا بلک آیفون 15 پرو مکس از 8840 دلار آغاز شده و به حداکثر 9560 دلار خواهد رسید.

گوشی‌های مدل اولترا بلک نیز دارای لوگو اپل از جنس طلای 24 عیار بوده و شاسی آن از جنس تیتانیوم هوانوردی با PVD ساخته شده است.

شرکت Caviar علاوه بر معرفی ورژن‌های اولترا گلد و اولترا بلک از مدل‌های تیتان بلک (Titan Black)، Starry Night و قرمز تیره (Dark Red) آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس نیز رونمایی کرد.

مدل تیتان بلک دارای بدنه از جنس تیتانیوم هوانوردی است؛ اما لوگو اپل در قسمت پشتی آن از مروارید مشکی‌رنگ برند Van Cleef & Arpels ساخته شده است.

مدل‌های Dark Red و Starry Night نیز دارای لوگوهای اپلی مشابهی هستند؛ اما برای شاسی آنها از طرح‌های متفاوتی استفاده شده است.

کیس ورژن Dark Red دارای الگوهای کیهانی الهام گرفته شده از سیاره مریخ است و هر دستگاه از سنگ مرمر کربنی با طراحی منحصربه‌فرد بهره می‌گیرد. به گفته Caviar شاسی کربنی مدل Dark Red از خط تولید خودرو اسپرت لامبورگینی گرفته شده است.

شاسی مدل Starry Night از کامپوزیت کربن تقویت شده ساخته شده و الیاف بنفش‌رنگ آن نیز دارای طرحی شبیه به نقاشی “The Starry Night” اثر ونگوگ هستند. مدل Starry Night همانند ورژن Dark Red دارای سنگ مرمر کربن با طراحی منحصربه‌فرد است.

شرکت Caviar از هر کدام از مدل‌های پنج‌گانه آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس تنها 99 دستگاه تولید خواهد کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا