پیشنهاد وسوسه انگیز گوگل برای خرید کروم بوک‌ها

chrome book

با نزدیک شدن به تعطیلات کریسمس، گوگل با قرار دادن یک پیشنهاد ویژه بر روی کروم بوک‌ها، قصد دارد خریدارن را به داشتن کروم بوک ترغیب کند و آن‌ها را از خرید نوت بوک‌های دیگر مثل HP Stream یا هر چیز دیگری شبیه به آن دور نماید.

این رو هم بخون:

گوگل 1 ترابایت از گوگل درایو را برای خریداران جدید کروم بوک، به صورت رایگان و به مدت 2 سال قرار داده است. ارزش 2 سال فضای 1 ترابایتی گوگل درایو، برابر با 240 دلار است، در صورتی که کروم بوک‌های گوگل حدود 190 دلار قیمت گذاری شده‌اند و این در حالی‌ست که ارزش پیشنهاد گوگل، از خود کروم بوک آن بیشتر است! این پیشنهاد ویژه از سوی گوگل می‌تواند خریدارانی را که به فضاهای ذخیره سازی زیادی احتیاج دارند و یا به دنبال خرید سیستم‌هایی مناسب با کارهای اقتصادی هستند، جذب کند. شما با در اختیار داشتن 1 ترابایت از گوگل درایو، قادر هستید تا 100,000 عکس را در آن ذخیره کنید.

اما متاسفانه کسانی که در تاریخ 20 نوامبر و قبل از آن، کروم بوک تهیه کرده باشند، از این پیشنهاد شگفت انگیز گوگل بهره‌مند نخواهند شد. به نظر می‌رسد گوگل از فروش کم کروم بوک راضی نیست و قصد دارد از طریق این پیشنهاد فروشش را افزایش دهد.

1 دیدگاه
  1. atrin می گوید

    ای کاش ایراااااانننننننم……..

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم