با آپارات فیلیمو از امروز فیلم‌های سینمایی را آنلاین ببینید!

aparat-filimo

آیا دوست دارید تا فیلم‌های سینمایی روز دنیا را به صورت آنلاین تماشا کنید؟ سایت آپارات همگام با پیشرفته ترین فناوری روز دنیا، آپارات فیلیمو را برای نخستین بار در ایران با ارایه طیف بسیار گسترده ای‌از فیلم های سینمایی ایران و جهان رونمایی کرد.

طی دهه‌های گذشته تاثیر سینما و تلویزیون در زندگی بشر به شکل فزاینده‌ای رو به افزایش بوده است، از ساخت نخستین فیلم‌ها و پخش آن توسط دستگاه آپارات بر پرده سینماهای قدیمی گرفته تا دنیای تلویزیون‌های سه بعدی، دی‌وی‌دی‌ها و ابزارهای هوشمند و اکنون همگام با پیشرفته‌ترین فناوری روز دنیا، آپارات فیلیمو برای نخستین بار در ایران با ارایه طیف بسیار گسترده‌ای از فیلم‌های سینمایی برتر ایران و جهان، اقدام به پخش آنلاین آن‌ها نموده است.

بر اساس این گزارش این خدمات بر بستر آپارات (بزرگ‌ترین و سریع‌ترین سرویس اشتراک ویدیوی کشور) ارایه شده و شما به راحتی می‌توانید فیلم‌های مورد علاقه خود را با استفاده از اینترنت بر روی تلفن همراه، رایانه شخصی، تبلت و تلویزیون‌های هوشمند مشاهده کنید.

از نکات جالب توجه آپارات فیلیمو این است که کیفیت پخش را با توجه به سرعت اینترنت شما به صورت هوشمند تنظیم می‌کند و با استفاده از این فناوری شما فیلم‌ها را بدون مواجه شدن با بافرینگ یا هر گونه قطعی در پخش، به صورت نرم و روان خواهید دید.

با توجه به نیاز این خدمات در کشور، آپارات اقدام به طراحی این سرویس و ارایه طیف بسیار گسترده‌ای از فیلم‌های سینمایی ایران و جهان نموده است.

آپارات فیلیمو قصد دارد علاوه بر فیلم‌های سینمایی، به زودی سریال‌های تلویزیونی، برنامه‌های شبکه خانگی و … را نیز به خدمات خود اضافه کند.

لازم به ذکر است حق کپی رایت مولفان در aparatfilimo.com رعایت شده است و در حال حاضر 1000 فیلم در مرحله آزمایشی در دسترس کاربران قرار دارد.

ارایه این سرویس کاملا بر بستر وب و اینترنت (OTT)  بوده و این خدمات بر روی آدرس www.aparatfilimo.com قابل رویت است.

ممکن است شما دوست داشته باشید