این تصویر قطعا مربوط به سامسونگ گلکسی S6 است! [به‌روز شد]

با نزدیک شدن به 10 اسفند ماه اخبار و شایعات بسیار زیادی در خصوص پرچم‌داران آینده کمپانی‌های مختلف منتشر می‌شود و این درحالی‌ست که هیچ کدام از این اخبار تایید شده نیستند و تنها در حد یک شایعه منتشر می‌شوند. اما خبری که امروز منتشر شده به اندازه زیادی رسمی است و توسط یک منبع رسمی و قدرتمند انتشار یافته.

گلکسی S6 یکی از اسمارت فون‌هایی است که انتظار می‌رود سامسونگ در طی کنفرانس رسمی خود آن را تحت عنوان پرچم‌دار جدید معرفی کند و احتمال می‌رود که این محصول یک نسخه خمیده نیز داشته باشد که گلکسی S6 اج نامیده خواهد شد. تاکنون شایعات زیادی در خصوص این دو محصول منتشر شده است و تقریبا مطمئن هستیم که سامسونگ در این اسمارت فون‌‌ها از بدنه فلزی استفاده کرده است و در نسخه خمیده نیز بر خلاف گلکسی نوت اج، صفحه در هر دو گوشه خمیده شده است و محدود به سمت راست نیست.

GALAXY-S6

امروز T-Mobile (اپراتور موبایلی) تصویری از این پرچم‌دار را در صفحه توئیتر خود منتشر کرده و در طی آن خبر از ورود این اسمارت فون داده است. اگرچه تصویر به خوبی ثبت شده است و تقریبا یک تیزر تبلیغاتی محسوب می‌شود اما در آن نمی‌توان نمای کلی گوشی را مشاهده کرد ولی همچنان در این تصویر نیز شاهد صفحه نمایش خمیده هستیم و بدنه دستگاه نیز از فلز تیره رنگ ساخته شده است.

T-Mobile در کنار این تصویر اطلاعات دیگری را منتشر نکرده است ولی حال تقریبا اغلب شایعات گذشته گلکسی S6 در خصوص طراحی تایید شده است و می‌دانیم که به‌طور حتم شاهد صفحه نمایش خمیده (در نسخه اج) و بدنه فلزی خواهیم بود. التبه در تصویری که امروز منتشر شده است، شکل کلی دستگاه شباهت بسیار زیادی به گلکسی نوت اج دارد. نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا زیباست؟

به‌روز رسانی: بعد از انتشار تصویر گلکسی S6 توسط اپراتور T-Mobile، اکنون اپراتور AT&T نیز دست به کار شده و تصویر قبلی را در رنگ جدید و از طرف خود منتشر کرده و اکنون کاملا مطمئن هستیم که این عکس مربوط به گلکسی S6 است.

galaxy-s6-at&t

8 دیدگاه
 1. علی می گوید

  سامسونگ شورشو درآورده دیگه!
  قبلا جذاب بود ولی حالا طراحی تکراری با کمی تغیرات و قیمت دوبرابر هیچ جذابیتی نداره!

 2. alimash می گوید

  تا ۱۰ اسفند صبر می کنیم بعد ذوق مرگ میشیم!! این سری اج واقعا یه نوآوری به تمام معناست برای سامسونگ و کلا گوشی های هوشمنده!!

 3. الیسا می گوید

  اصلا از اون اول از سامسونگ خوشم نمی اومد

 4. Orange Boy می گوید

  dg kheyyli daran vase s6 moqadamechiniyo saro seda mikonan . akharesham mifahmim chize khasi nis. dg vaqaan bish az had sholoqesh kardan

 5. محمد جواد می گوید

  هنوز معلوم نیست

 6. علی یوردخانی می گوید

  من واقعا منتظر سامسونگم البته امیدوارم حیله تبلیغاتی نباشه همش

 7. mahdizolhasani می گوید

  خیلی دلم می خواد ببینم این اس۶ و اس اج چی اب در میان؟؟

 8. SOHRAB . ARCHER می گوید

  متاسفانه بازم طراحیش هیجان انگیز نیست.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم