در رویداد اپل که فردا برگزار می‌شود چه خواهیم دید؟

MWC هم تمام شد، اما این بدان معنا نیست که دنیای فن‌آوری را سکوتی غمناک بردارد. یکی از غایبین بزرگ این رویداد اپل بود، زیرا همیشه فکر می‌کند که باید خاص باشد و از این رو رویدادی ویژه برای خودش که همین فردا برگزار می‌شود در نظر گرفته است.

این رویداد با نام Spring Forward شناخته شده و به صورت زنده در دستگاه‌های iOS و OSX قابل مشاهده است.

این رویداد به احتمال خیلی زیاد بیشتر حول اپل واچ یا همان ساعت هوشمند خواهد گذشت. گفته می‌شود که بدنه این ساعت بسیار با کیفیت بوده و در رنگهای مختلفی عرضه خواهد شد و بیشتر این رویداد هم به همین قابلیت‌های سفارشی سازی این هوشمند پوشیدنی اختصاص خواهد یافت. در واقع ساعت هوشمند کمپانی در مدلهای پلاستیکی، شیشه، چرم، استیل، شیشه سفایر و طلا عرضه خواهد شد.

gsmarena_002

نکته دیگر در این مراسم احتمالا صحبت از عملکرد این پوشیدنی خواهد بود. اپل برای پوشیدنی‌هایش تعداد زیادی از ویژگی‌ها را در نظر گرفته است، برعکس پوشیدنی‌های اندروید که بیشتر بر یک دستگاه همراه بودن تاکید دارند.

پس منتظر باشید که تعداد زیادی اپلیکیشن ویژه برای این ساعت ببینیم که آنرا در حد یک اسمارتفون برساند.

برخی تخمین می‌زنند که برای اپل واچ احتمالا 100000 برنامه وجود خواهد داشت، اما باید منتظر بمانیم و خود با چشمان خودمان ببینیم.

غیر از اسمارت واچ شایعاتی درباره معرفی یک مک بوک ایر 12 اینچی هم شنیده می‌شود. البته این معرفی طبق برنامه‌های سالهای گذشته نخواهد بود و همین امر، احتمالش را کمتر می‌کند.

gsmarena_003

بعلاوه شایعات از حضور یک تبلت 12 اینچی هم حرف می‌زنند . این تبلت که احتمالا آیپد پروی 12 اینچی خواهد بود، اولین بار ماه ژانویه در فضای وب ظاهر شد. این حضور به قدری به مزاق کاربران خوش آمده بود که برخی از طرفداران رندری سه بعدی از آن را هم ساختند.

gsmarena_004

یکی دیگر از چیزهایی که احتمال حضورش در این رویداد را می‌دهند، نسخه جدیدتر iOS است که احتمالاش بسیار کم تخمین زده می‌شود. نسخه iOS 8.2 تا الان 5 نسخه بتا داشته است. احتمالا از ویژگی‌های جدید موجود در این نسخه مثل سازگاری بیشتر با اپل واچ و گسترش عملکردهای فیتنسی صحبت خواهد شد.

در آخر هم احتمالا یک سرویس پخش موزیک جدید بر پایه Beats Music به موزیک پلیر پیش فرض iOS اضافه خواهد شد.

هر چه که باشد نشان می‌دهد که رویداد فردا یک مراسم جذاب خواهد بود که علاقه‌مندان اپل را جذب خود خواهد کرد.

 

نمایش نظرات (2)