آیا گلکسی S6 فشار خودروی تسلا S را تحمل می‌کند؟

تاکنون تست‌های بسیار زیادی در خصوص پرچم‌داران جدید کمپانی سامسونگ انجام شده‌اند که شاید با جرات بتوانیم بگوییم که در اغلب آن‌ها محصول جدید سامسونگ سربلند از میدان جدال بیرون آمد و توانست تشویق حضار را به چشم ببیند. از تست ضربه گرفته تا تست آب. تمامی این بررسی‌ها بر روی پرچم دار جدید سامسونگ با نام گلکسی S6 و نسخه خمیده آن با نام گلکسی S6 اج انجام شده است.

TESLA

اکنون نیز در این مقاله تصمیم داریم تا به تماشا یک تست دیگر بنشینیم که شاید بتوان تقابل تکنولوژی با تکنولوژی نام گذاری‌اش کرد. زیرا در این ویدیو علاوه بر تست ضربه، تست عبور خودرو نیز از روی این محصول انجام می‌شود و این خودرو نیز شاید تکنولوژیکی‌ترین خودرو بازار لقب بگیرد. بله! در این بررسی گلکسی S6 در زیر تایر‌های تسلا S مدل 2014 قرار می‌گیرد تا میزان مقاومتش در برابر فشار سنجیده شود. این مدل از تسلا 4647 پوند وزن دارد که می‌تواند فشار بسیار زیادی را به گوشی وارد کند. در ادامه می‌توانید این تست جالب را تماشا کنید:

همانطور که مشاهده کردید در تست اول که تست ضربه بود گوشی مقاومت خوبی را از خود نشان داد و تنها بخشی از بدنه دستگاه آسیب دید اما همچنان دستگاه به‌خوبی کار می‌کرد. در تست دوم نیز که دو تایر جلو و عقب تسلا S از روی این پرچم‌دار عبور کردند شیشه پشتی دستگاه شکست اما شیشه جلو همچنان سالم بود و دستگاه قادر به انجام دستورات بود اما در تست سوم که خودرو چندین بار از روی گوشی عبور کرد شیشه بخش پشتی کاملا خرد شد و حتی انگشت تست کننده را نیز خراش داد اما شیشه جلویی همچنان سالم بود (البته تاحدودی) و دکمه خانه نیز کار می‌کرد اما صفحه نمایش چیزی را نشان نمی‌داد و البته چراغ نوتیفیکیشن‌ها نیز عملکرد درستی داشت. همان‌طور که در ویدیو مشاهده کردید شیشه دوربین دستگاه نیز چندان مقاومت زیادی ندارد و نمی‌تواند فشار زیادی را تحمل کند و خیلی سریع خرد شد. نظر شما در خصوص مقاومت گلکسی S6 چیست؟ علاوه بر این شما می‌توانید بررسی تخصصی این محصول را از طریق لینک زیر مطالعه نمایید:

 بررسی سامسونگ گلکسی اس۶ (S6): از صفر تا بی‌نهایت!

5 در مورد “آیا گلکسی S6 فشار خودروی تسلا S را تحمل می‌کند؟”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH