همه چیز درباره بیلبورد خلاقانه هلو در شهر تهران!

bill

اخیرا در سطح شهر شاهد اکران بیلبوردی با موضوع نرم‌افزار هستیم. ساختار طراحی و شعار این بیلبورد بسیار ساده، روان و صمیمی است. استفاده از کاراکتر و سادگی در طراحی ما را بر آن داشت تا درمورد این ایده و طرح  به تحقیق بپردازیم.

 حسابداری به راحتی هلو عنوان این نمایش بزرگ است. این شعار سبب شد از نگاه تبلیغات و تخصصی  این بیلبورد را مورد بررسی قرار دهیم. طرح نام برده متعلق به نرم‌افزار هلو، یکی از شرکت‌های زیر گروه هلدینگ  طرفه نگار است. ایده و طراحی این تابلوی جالب و عجیب متعلق به سارا میرزایی است. گفتگوی با سارا میرزایی را در زیر بخوانید:

باتوجه به نوع محصول که  فضای رسمی و جدی دارد، چرا چنین طرحی را انتخاب کردید؟

من اعتقاد دارم هزینه زیاد دلیل بر موفقیت یک برند نیست، به همین دلیل  به دنبال خلاقیت و سادگی و در عین حال بهترین راه انتقال پیام به مصرف کننده بودم. ایده مبل راحت تداعی کننده راحتی خیال و اطمینان و همچنین سادگی است.

دلیل انتخاب این شعار چیست؟

حساب و کتاب‌ها اصولا در فضای جدی و رسمی، تداعی کننده عینک، خودکار، ماشین حساب و اعداد و نمودار است. ما سعی کردیم در چند جمله بگوئیم با این محصول می‌توانید هم حساب و کتاب کنید، و هم راحت باشید!

چرا هلو؟

هلو در فرهنگ ما با سادگی عجین شده است. یکی از دلایل انتخاب این نام شاید همین سادگی در کاربری باشد، آیا نباید برای محصولی با پوشش حداکثری مشاغل در 200 گروه شغلی انتظاری بیش از سادگی داشت؟

 آیا این ارتباطی بین ایده شما و هلو جود دارد؟

بله، کاملا! ساختار این طرح منطبق بر سادگی و راحتی بوده است، یکی از دلایل انتخاب مبل راحتی نیز همین  شاخصه راحتی و سهولت است. شما ساختار مبل را ببینید، ما تمام تلاش خود را در نمایش سادگی به کار برده تا مخاطب ما بنداند، به همین سادگی می‌تواند حسابداری کند!

نمایش نظرات (18)