گلکسی نوت 2 و گلکسی S3 اندروید 5.0 را دریافت نخواهند کرد!

بر اساس توییت‌هایی که سامسونگ انگلیس منتشر کرده است این کمپانی برنامه‌ای برای عرضه اندروید 5.0 برای گلکسی نوت 2 و گلکسی S3 (تنها نسخه 3G با نام GT-I9300) ندارد. البته در این توییت‌ها هیچ دلیلی در خصوص اینکه چرا این مدل‌ها به نسخه جدید اندروید به‌روزرسانی نمی‌شوند، ارایه نشده است.

Samsung.U.K.-says-there-will-be-no-Android-5

اگر به ماه می باز گردیم، سامسونگ در آن زمان نیز تاحدودی اشاره کرده بود که آخرین نسخه‌ای که گلکسی نوت 2 دریافت خواهد کرد، اندروید 4.4 یا همان کیت‌کت است.

سامسونگ گلکسی نوت 2 اسمارت فونی قدرتمند در زمان خود بود که از پردازنده اگزینوس 4412 بهره می‌برد که هر چهار هسته آن قادر بودن تا فرکانس 1.6 گیگاهرتز را ارایه دهند. پردازش‌های گرافیکی آن نیز توسط Mali-400 MP4 انجام می‌شد. در کنار این سخت افزار، سامسونگ 2 گیگابایت نیز حافظه رم برای گلکسی نوت 2 در نظر گرفته بود. در مقابل گلکسی S3 از پردازنده چهار هسته‌ای با فرکانس 1.4 گیگاهرتز استفاده می‌کرد و اطلاعات موقت آن نیز بر روی رم 1 گیگابایتی دستگاه ذخیره می‌شد.

Samsung-U.K.-says-there-will-be-no-Android-5

همان طور که گفته شد، سامسونگ تصمیم دارد در برخی از نواحی اندروید 5.0 را برای دستگاه‌های مذکور منتشر کند و در برخی از نواحی به اندروید 4.4 اکتفا خواهد کرد که انتظار می‌رود لهستان و فنلاند از جمله نقاطی باشند که کاربران گلکسی نوت 2 و گلکسی S3 به‌روزرسانی اندروید لالی‌پاپ را دریافت خواهند کرد.

پیام بگذارید