تجربه‌ای متفاوت از رانندگی با گلکسی تب 10.1

افزایش میزان رضایت مشتری با تعبیه سیستمی بی‌نظیر در خودروی شما

راهکار اقتصادی جدید سامسونگ برای صنعت خودرو
کمپانی خودرو سازی KIA به تازگی محصول جدید خود یعنی K9 Luxury Sedan را معرفی کرده است. این محصول که مجهز به گلکسی تب 10.1 سامسونگ است، تجربه جدیدی از رانندگی را به لطف سامسونگ، با خود به همراه می‌آورد. این خودرو که با همکاری سامسونگ ساخته شده، در بین محصولات مجلل KIA جای می گیرد و قابلیت‌های آن فراتر از حد انتظار مشتریان خواهد بود. راه‌کار جدید سامسونگ برای رانندگی، شامل امکاناتی می‌شود که در گلکسی تب 10.1 جای گرفته است؛ از جمله این امکانات می‌توان به ویدیوی آموزشی، کاتالوگ الکترونیک ماشین و ویجت هایی اشاره کرد که اطلاعات متنوعی را درباره خودرو، در اختیار کاربر قرار می‌دهد. به کمک این ویژگی منحصر به فرد، کمپانی خودرو سازی KIA می‌تواند میزان رضایت مشتری خود را افزایش دهد و به کاربران اجازه دهد تا از آخرین تکنولوژی موجود بر روی وسیله نقلیه خود، لذت ببرند.
گلکسی تب 10.1 سامسونگ شامل رابط کاربری ویژه K9 است و قابلیت‌های ویژه‌ای را در رابطه با این خودرو، در خود جای داده است. سامسونگ این امکان را در طرح «راهکاری جدید برای تجربه‌ای متفاوت از رانندگی» فراهم کرده است که کمپانی‌ها بتوانند محیط و امکانات موجود را مطابق با سلایق خود تغییر دهند و آن را برای کاربران خود شخصی سازی کنند.
یکی دیگر از امکانات گلکسی تب 10.1 سامسونگ در خودروی KIA، تکنولوژی UVO است. این تکنولوژی که برای ارتباط کامپیوتری درون خودروهای KIA تعبیه شده است، این اجازه را به راننده می‌دهد تا به آسانی و از طریق فرامین صوتی، به اطلاعات و خدمات متنوعی دسترسی داشته باشد. از جمله سرویس‌هایی که این تکنولوژی ارایه می‌دهد می‌توان به کنترل هوشمند امنیت، نگهداری و مراقبت از خودرو، راهنمای استفاده و … اشاره کرد. تکنولوژی UVO به مشتریان KIA کمک می‌کند تا تجربه یک رانندگی هوشمند را داشته باشند و از خودروی با شخصیت خود، لذت ببرند.
کاتالوگ دیجیتال و قابلیت‌های اختصاصی شده برای K9 به مشتریان KIA اجازه می‌دهد تا دسترسی آسان و سریعی به اطلاعات خودروی خود داشته باشند و آخرین اخبار را از طریق مجله KIA Motors دریافت نمایند. کاربران همچنین می‌توانند با مراجعه به بخش ویدیو های آموزشی، درباره نگهداری و تعمیرات خودروی خود نیز اطلاعات مفیدی را کسب نمایند.
تجهیز اتومبیل K9 به سیستم‌های پیشرفته سامسونگ، این امکان را در اختیار رانندگان می‌گذارد تا از آخرین تکنولوژی‌های روز در ماشین خود لذت ببرند.

[divide style=”2″]

با شرکت در مسابقه بزرگ آی‌تی رسان، شانس خود را برای بردن دو گوشی هوشمند امتحان کنید: شرکت در مسابقه

همچنین می‌توانید نخستین شماره از مجله الکترونیکی آی‌تی‌رسان را به طور مستقیم و رایگان از لینک زیر دریافت کنید.

[download id=”15″]

1 در مورد “تجربه‌ای متفاوت از رانندگی با گلکسی تب 10.1”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH