سامسونگ گلکسی Tab S2 Nook رسما معرفی شد: تولدی دوباره!

شاید بتوان گفت حاصل همکاری Barnes & Noble با سامسونگ محصولی است که گلکسی Tab S2 Nook نامیده می‌شود و امروز متولد شده است و البته همان طور که می‌دانید این غول کره‌ای پیش از این نیز نسخه اصلی گلکسی Tab S2 را معرفی کرده بود اما اکنون اپلیکیشن Nook را نیز بر روی آن به صورت پیش‌فرض نصب کرده و روانه بازار می‌کند.

Samsung+Galaxy+Tab+S2+Nook

این محصول نمایشگری 8 اینچی دارد که از طریق فروشگاه‌های Barnes & Noble با قیمت 400 دلار عرضه خواهد شد و البته اگر شما یکی از کاربران Barnes & Noble باشید می‌توانید برای خرید این محصول از 10 درصد تخفیف نیز استفاده کنید. البته این اصلا جالب نیست که یک کمپانی فعال در حوزه کتاب تصمیم به فروش تبلتی برای خود می‌گیرد.

گفتنی است که گلکسی Tab S2 یک نمایشگر خارق‌العاده با وضوح QHD دارد که در کنار بدنه باریک و سبک دستگاه به خوبی هرچه تمام جلوه می‌کند. البته این اولین باری نیست که سامسونگ و این کمپانی با همکاری یکدیگر اقدام به تولید یک تبلت می‌کنند و چندی پیش نیز شاهد گلکسی Tab 4 Nook بودیم که قیمتی بین 150 تا 250 دلار داشت.

البته در کنار خرید این محصول، کاربران می‌توانند سه کتاب را به صورت رایگان از بین 20 کتاب دریافت کنند و در کنار آن 3 مجله را نیز برای خود برگزینند و برای‌شان 5 دلار نیز اعتبار در سیستم Barnes & Noble برای خرید‌های بعدی ثبت شود. حال اگر واقع بین باشیم این تبلت تنها برای کاربرانی مناسب خواهد بود که از سرویس Barnes & Noble و مرورگری اینترنت استفاده می‌کنند.

نمایش نظرات (1)