اپل Music به‌زودی برای سیستم‌عامل اندروید عرضه خواهد شد

Apple-Music

هنگامی‌که در اوایل سال جاری گفته شد سرویس اپل‌ Music برروی گوشی‌های اندرویدی عرضه می‌شود، بسیاری از کاربران این سیستم‌عامل بابت انتشار سرویس تازه تاسیس اپل هیجان‌زده بودند. این اپلیکیشن، دومین برنامه‌ای است که کمپانی اپل برای سیستم‌عامل اندروید ارایه داده است. برنامه‌ دیگر، برای افرادی طراحی شده بود که از یک دستگاه اندرویدی به گوشی‌های آی‌فون اپل مهاجرت کرده‌اند. این برنامه، می‌توانست محتوای گوشی یا تبلت اندرویدی کاربر را به آی‌فون وی انتفال دهد.

اپل در ماه ژوئن گفته بود که برنامه اپل Music برای کاربران اندرویدی در پاییز عرضه خواهد شد. با این‌حال، برخی احتمال می‌دهند که نسخه آزمایشی این سرویس محبوب هم‌اکنون برای برخی از کاربران فرستاده شده است. ارایه نسخه بتا اپل Music از طریق یک شرکت شخص ثالث صورت گرفته است.

یک تفاوت عمده که در بین نسخه iOS و اندروید سرویس اپل‌ Music وجود دارد، مربوط به مدت زمان سه‌ماهه آزمایشی است که کاربران سیستم‌عامل آی‌او‌اس می‌توانند پیش از پرداخت هزینه، این سرویس را امتحان نمایند. کاربران اندرویدی که این برنامه را برروی دستگاه خود نصب می‌کنند، از این بازه‌زمانی رایگان برای امتحان سرویس اپل‌ Music محروم خواهند بود.

کمپانی اپل برای استفاده شخصی، حسابی را به ارزش 9.99 دلار شارژ می‌کند و در صورتی‌که اعضای یک خانواده قصد استفاده از این سرویس را داشته باشند، می‌توانند با پرداخت 14.99 دلار، تا حداکثر شش‌ نفر از این سرویس استفاده نمایند. این قیمت‌ها بدون درنظرگرفتن نسخه آی‌او‌اس یا اندروید سرویس اپل‌ Music اعلام شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.