اچ‌تی‌سی، بخش پیش‌بینی درآمد را از گزارش‌های مالی خود حذف می‌کند!

اچ تی سی

کمپانی اچ‌تی‌سی، این‌روزها اوضاع چندان خوبی ندارد؛ شکست‌های متوالی و استفاده از سیاست‌های نادرست برای جذب مشتری، همگی بر وخیم‌بودن اوضاع این کمپانی تایوانی تاکید دارند. کاهش درآمد، باعث شده اچ‌تی‌سی تصمیم بگیرد تا بخش پیش‌بینی درآمدهای آینده را در گزارش‌های مالی بعدی خود حذف نماید.

اچ‌تی‌سی به‌تازگی، اعلام کرده است که در گزارش‌های مالی بعدی بخش پیش‌بینی‌های مالی را نخواهد گنجاند. این کمپانی دلیل این امر را عدم قطعیت در پیش‌بینی‌های صورت گرفته در بخش‌‎‌های مختلف کسب و کار خود عنوان کرده است.

با این‌حال، این کمپانی تایوانی مدعی شده است که در سه‌ماهه چهارم سال جاری، انتظار دارد تا روند نزولی درآمدش با بهبودهای تدریجی همراه باشد. هم‌چنین، اچ‌تی‌سی گفته است که برای جبران ضرر و زیان‌های خود، قصد دارد تا تمرکز خود را برروی اینترنت اشیا و صنعت واقعیت‌مجازی معطوف سازد؛ البته، به‌نظر نمی‌رسد اوضاع نامساعد مالی اچ‌تی‌سی با حضور در این دو بخش چندان بهبود یابد.

اقدامات اچ‌تی‌سی به‌عنوان یک شرکت در حال سقوط، چندان مطلوب نیست و این کمپانی به‌جای اتخاذ سیاست‌کاری درست، تنها سعی دارد تا انتظارات خود را از بازار پرتلاطم گوشی‌های‌هوشمند از دیگر صاحب‌نظران مخفی نگه‌دارد و به‌گفتن جملاتی مبهم درباره سرنوشت خود، بسنده نماید.

آیا گوشی تازه معرفی‌شده اچ‌تی‌سی وان A9، می‌تواند حال این کمپانی را خوب کند؟ اچ‌تی‌سی که به موفقیت این گوشی امید زیادی دارد. با این‌حال، برای پاسخ به این سوال باید مدتی منتظر ماند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 دیدگاه
  1. امیر محمد می گوید

    انشا الله که می تواند. امین.

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.