ثبت نام در جشنواره وب ایران آغاز شد

ثبت نام در پنجمین جشنواره وب ایران به صورت رسمی آغاز شد. پنجمین جشنواره وب ایران٬ امسال نیز همچون سالیان گذشته٬ در مقیاسی بزرگ‌تر و با برنامه‌های متنوع‌تر برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در جشنواره وب ایران از طریق آدرس register.iranwebfestival.com می‌توانند نسبت به ثبت وب سایت‌های جدید و یا تغییر در اطلاعات سایت قبلی خود اقدام کنند.

شایان ذکر است که گروه‌های پنجمین جشنواره وب ایران تغییر کرده است و سایت‌هایی که در سال‌های گذشته در جشنواره وب ایران شرکت کرده‌اند، می‌بایست در پنل ثبت نام برای سایت خود گروه جدید انتخاب کنند.

شایان شلیله از مدیران جشنواره وب ایران در خصوص ملاک‌های داوری و سیستم داوری به وبنا گفت: “در سال جاری تمامی استانداردهای جهانی برای بررسی سایت‌ها که به عنوان مثال در وبی آوارد هم برای داوری و انتخاب سایت‌های برتر رعایت می‌شود، در جشنواره وب ایران نیز مورد توجه قرار می‌گیرد و سیستم داوری نیز مطابق استاندارد های بین المللی در این حوزه می‌باشد.”

در جشنواره وب ایران٬ وب سایت‌های ایرانی در گروه‌های مختلف به رقابت خواهند پرداخت تا برترین‌های امسال نیز در پایان داوری در روز اختتامیه جشنواره معرفی و از آن‌ها تقدیر گردد. برای اطلاعات بیشتر به آدرس www.iranwebfestival.com مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
کسری پارس