ارایه ویژگی آلبوم‌های به اشتراک گذاشته شده در آخرین آپدیت Google Photos

Google-Photos-Shared-Albums-840x473

Google Photos پیش از این هم به طور دیوانه‌واری اشتراک تصاویر با دوستان و خانواده را آسان کرده بود اما اکنون این سرویس، ویژگی اشتراک‌گذاری دم‌دستی‌تری را ارایه کرده است. امروز گوگل آلبوم‌های اشتراکی را به Google Photos نیز گسترش داد که یک راه سریع و آسان برای گردآوری تصاویر و ویدئوها در یک آلبوم واحد است.

کاربران در گذشته قادر به ارسال و دریافت آلبوم‌های کامل تصاویر از طریق Google Photos بودند اما اکنون، گوگل این ویژگی را یک پله بالا آورده است. زمانی که شما یک آلبوم را با شخصی به اشتراک می‌گذارید، آن شخص می‌تواند عکس‌ها و ویدئوهای خودش را به‌سادگی به آلبوم اضافه کند. شما نیز قادرید اعلان‌ها را تا زمانی که عکس‌های جدیدی اضافه می‌شوند، دریافت کنید. همچنین می‌توانید عکس‌ها و ویدئوها را از یک آلبوم مشترک در کتابخانه Google Photos شخصی خود، ذخیره نمایید.

هیچ تنظیماتی برای فعال کردن آلبوم‌های مشترک وجود ندارد. تمام کاری که باید انجام دهید این است که تصویر یا ویدئوی دلخواه خود را انتخاب کرده و لینک آن را به هرجایی که خواستید ارسال کنید و دیگران از آنجا می‌توانند آلبوم را ویرایش کنند.

ارایه ویژگی آلبوم‌های مشترک اضافه شده به Google Photos روی اندروید، iOS و اینترنت از امروز آغاز می‌شود. می‌توانید این لینک را برای دریافت آخرین نسخه دنبال کنید.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم