با این آموزش بدون گیرنده دیجیتال، کانال‌های دیجیتال را از تلویزیون خود تماشا کنید!

digital-tv

همه ما کم و بیش با شبکه‌های دیجیتالی که به تازگی سیگنال‌های آن وارد خانه‌هایمان شده‌اند آشنا هستیم و می‌دانیم که برای دریافت این شبکه‌ها به یک گیرنده دیجیتالی (Setup Boxfh) نیاز داریم. امروز قصد داریم با شرح روش‌هایی شبکه‌های دیجیتالی را بدون واسطه به تلویزیون خانه‌هایتان بیاوریم، یعنی شما را بی نیاز از خرید گیرنده دیجیتال کنیم! (اون‌هایی که خریدن، ادامه مطلب رو نخونن که ضد حاله!)
قبل از شروع آموزش باید خدمت شما عرض کنم که این تغییرات هیچ گونه آسیبی به دستگاه شما نمی‌رساند و در اصل خود نمایندگی می‌بایست این تغییرات را بر روی آن اعمال می‌نمود تا قادر به دریافت شبکه‌های دیجیتالی شوید، حال که آن‌ها شما را از این نعمت محروم ساخته اند، می‌توانید آستین‌ها را بالا زده و خودتان با اعمال این تغییرات، شبکه‌های دیجیتال را به تلویزیون خود بیاورید (حتما می‌خواستند این وسط شرکت‌هایی که گیرنده دیجیتال می‌سازند یه نونی خورده باشند!)

این مقاله را هم بخوانید: چگونه محتوای صفحه نمایش موبایل را روی تلویزیون ببینیم؟!

در ابتدا باید بگویم که اکثر دستگاه‌های موجود در بازار دارای گیرنده دیجیتال داخلی هستند، با این حال می‌توانید با یک سرچ ساده در اینترنت و یا مراجعه به دفترچه راهنمای محصول از ساپورت دستگاه خود از این قابلیت اطمینان حاصل کنید.

نحوه فعال سازی دیجیتال داخلی در تلویزیون‌های سونی

sony-factory-setting-menu

با انجام این تغییرات ساده می‌توانید گیرنده دیجیتالی اکثر تلویزیون‌های سونی را فعال کنید. برای این کار با زدن دکمه HOME بر روی ریموت کنترل وارد منوی تلویزیون شده ودر قسمتSetting وارد System Setting و سپس General set-up را انتخاب نمایید. بعد از آن با زدن Factory Setting تلویزیون خود را به تنظیمات اولیه که توسط کارخانه اعمال شده است باز گردانید. پس از چند لحظه در منوی ظاهر شده زبان دستگاه را برروی English قرار داده (دیگه زبان دستگاه فارسی نیست، اما عوضش دیجیتالش فعال می‌شه!) و کشور را سنگاپور یا استرالیا قرار دهید. پس از تایید مراحل اجازه دهید که به صورت اتوماتیک به جستجوی کانال بپردازد. پس از مدتی خواهید دید که تلویزیون شما بدون هیچ واسطه‌ای قادر به دریافت شبکه‌های دیجیتالی است. اگر قادر به دریافت شبکه‌های دیجیتالی نشدید، دوباره مراحل را طی کرده و کشور را از سنگاپور به استرالیا ویا بالعکس تغییر دهید، اگر بازهم قادر به دریافت شبکه‌های دیجیتالی نشدید با جستجوی دستی می‌توانید این شبکه‌ها را بیابید (اکثر شبکه‌های دیجیتالی در فرکانس‌های ۶۰۲ و ۶۵۰ یافت می‌شوند).

نحوه فعال سازی دیجیتال داخلی در تلویزیون‌های ال‌جی

LG

برای این کار روش‌های متفاوتی وجود دارد که من ساده ترین روش‌ها را توضیح خواهم داد.
روش اول: با در اختیار داشتن کنترل مادر تلویزیون‌های ال جی و زدن دکمه ی ADJ و رمز عبور ۰۴۱۳ وارد منوی مخفی تلویزیون شده و پس از ورود به بخش Country Grroup و قرار دادن عدد ۱۶ بجای ۱۲ و تایید آن پس از خاموش و روشن کردن تلویزیون وارد تنظیمات شده و به جستجوی کانال‌ها بپردازید. پس از اتمام خواهید دید که تمام شبکه‌های دیجیتالی بدون هیچ واسطه‌ای دریافت می‌شوند.
روش دوم : شما برای ورود به منوی مخفی تلویزیون به یک گوشی با سیستم عامل سیمبین و پورت اینفرارد مانند N73 ،N95 و… و یک سیم کارت با قابلیت اتصال به اینترنت نیازمندید. حال پس از تهیه مواد لازم برنامه ir remote را از این لینک دریافت کرده و بر روی گوشی نصب کنید (اگر برنامه نصب نشد باید گوشی خودتون رو هک کنید، برای این کار می‌تونید از این روش استفاده کنید). حال برنامه را اجرا کرده واز منوی Option گزینه Add Device را انتخاب نمایید. سپس Tv را برگزیده و از میان برندهای موجود LG را انتخاب کنید. سپس Refresh رازده و نوع سیم کارتی را که اینترنت آن فعال است انتخاب می‌کنیم. حال دوباره Refresh را زده و منتظر می‌مانیم تا یک لیست بلند بالا از سرورهای برنامه دانلود شود (۱۰ ثانیه طول می‌کشه). حال گزینه INSTART Service Menue+EZ Adjus را انتخاب و سپس Mon را تیک می‌زنیم و منتظر می‌مانیم تا فایل‌ها دانلود شود (۲۰ ثانیه). با زدن گزینه TV: LG مشاهده می‌کنید که برنامه به شکل یک کنترل درمی‌آید. حال گوشی را از طرفی که درگاه اینفرارد آن قرار دارد در فاصله ۳۰ سانتی‌متری تلویزیون گرفته و از روی گوشی دکمه ۲ را می‌زنیم، خواهید دید که تلویزیون برای ورود به منوی مخفی از شما رمز عبور می‌خواهد. این رمز در برخی مدل‌ها ۰۰۰۰ ودر برخی دیگر۰۴۱۳ است (این همه دردسر فقط واسه اینکه کنترل تلویزیونت یه دکمه رو نداره واقعا ضد حاله!). حالا مانند روش اول عمل کرده یعنی از بخش Country Grroup عدد ۱۶ را بجای ۱۲ وارد کنید (در بعضی مدل‌ها باید به قسمت Tool Option 3 بروید و مقدار روبه‌روی DIVX را ۱ قرار دهید). دقت کنید که با تغییر به عدد ۱۶ باید مقابل Country Grroup به IR تغییر پیدا کند، اگر این تغییر صورت نگرفت خودتان آن را به IR (در برخی مدل‌ها به AU) تغییر دهید. حال ok کرده و تلویزیون را خاموش و سپس روشن نمایید. اگر به بخش جستجوی کانال‌ها بروید، خواهید دید که DTV به آن اضافه شده و می‌توانید با جستجوی کانال‌ها بدون هیچ واسطه‌ای شبکه‌های دیجیتال را دریافت نمایید.
نکته: در برخی مدل‌ها منوی مخفی با نام EZ adjust و در برخی دیگر با IN start شناخته می‌شود.
توجه: به هیچ عنوان پارامترهای داخل منوها را تغییر ندهید.

این مقاله را هم بخوانید: راهنمای خرید تلویزیون ۳ تا ۶ میلیون تومان

نحوه فعال سازی دیجیتال داخلی در تلویزیون های سامسونگ

samsung-smart-tv ابتدا نرم افزار ruSamsungTVCommunicator را از این لینک دانلود کرده وسپس آن را از حالت زیپ در آورید (اجرا نکنید). حال کامپیوتر را با یک کابل شبکه (همینی که به مودم و کامپیوتر وصلش می‌کنید و وارد اینترنت می‌شید) به درگاه پشت تلویزیون متصل نمایید. وارد منوی پنل شده و از قسمت Network وارد Network Setting شوید. حال Start را زده و وارد wireless شوید، در این قسمت آی‌پی را برروی Auto بگذارید. حال پس از یک جستجوی کوتاه یک آی‌پی نشان داده می‌شود. آن را را یادداشت کنید. سپس در کامپیوتر نرم‌افزاری را که قبلا دانلود کرده بودید اجرا نمایید. در ابتدا از شما آی‌پی می‌خواهد که در کادر موجود همان آی‌پی که یادداشت کرده‌اید را وارد کنید .هنگامی که نرم‌افزار، آی‌پی را شناخت بالا خواهد آمد (اگه نشد پس یه مشکلی تو یادداشت آی پی داشتید و برید دوباره امتحان کنید). حال نرم افزار را ببندید و تلویزیون را نیز خاموش کنید . همان طور که تلویزیون خاموش است دکمه‌های info-menu-mute-power را به ترتیب (از چپ به راست) پشت سر هم بزنید. خواهید دید که تلویزیون روشن شده و وارد منوی مخفی شده است. هیچ کدام از پارامترها را تغییر ندهید (اصلا نگاهشم نکنید!). حال که تلویزیون داخل سیستم منو یا همان منوی مخفی است نرم افزار را از روی کامپیوتر اجرا کنید، بر روی گزینه factory و سپس ۳speed در روی نرم افزار کلیک کنید. حال می‌بینید که همه پارامترهای سیستم منو در تلویزیون فعال هستند. اکنون قسمت local sat تلویزیون را بر روی ed iran (زبان فارسی شده و دیجیتال فعال می‌شود) و با تغییر info contery از no به استرالیا تغییر دهید. کلیه اپلیکیشن‌های اسمارت تی‌وی‌ها مانند facebook-youtube-bigpondTV- Skype-SocialTV-googleTalk-googleMaps و… به صورت اتوماتیک فعال خواهند شد (در این قسمت هنوز نرم افزاری که دانلود کردین تو کامپیوتر باز مونده). پس از اتمام کار از درون نرم افزار دانلود شده در کامپیوتر بر روی دکمه power کلیک کنید تا تلویزیون خاموش شود. حالا کابل را دراورده و تلویزیون را روشن کنید تا با جستجوی کانال‌ها قادر به دریافت شبکه‌های دیجیتال شوید. در اسمارت تی‌وی‌های سامسونگ علاوه بر شبکه‌های دیجیتال، تمام اپلیکیشن‌ها نیز از این طریق فعال خواهند شد.

این مقاله را هم بخوانید: لیست قیمت تلویزیون در بازار ایران

توجه: به هیچ عنوان پارامترهای داخل منوها را تغییر ندهید.

نکته مهم: برای اطلاع از دارا بودن دستگاه خود به گیرنده دیجیتالی، به سایت سازنده محصولتان رفته و در کادر جستجو، مدل تلویزیون را وارد نمایید. اگر در مشخصات دستگاه کلماتی مانند گیرنده دیجیتال،DVB-T و… مشاهده نمودید، بدین معناست که محصول شما دارای گیرنده دیجیتال داخلی است.
سایت‌های سازندگان:

تمام این روش‌ها تست شده هستند و اگر مطابق آموزش پیش بروید مشکلی نخواهید داشت، در صورت بروز مشکل تمامی عواقب احتمالی به عهده خودتان خواهد بود!

760 دیدگاه
 1. هادی می گوید

  سلام من ال سی دی خریدم ریسورداره نصب کردم اولش شبکه ۳.تماشا ورزش نشون نمیده کسی هم نمیدونه باید چی کارکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

  ۴۲
  ۱۴
  1. یونس می گوید

   سلام
   مال منم همینطوره چون شبکه کارتیه و با تلوزیون نمیشه کد بیس وارد کرد تنها راه اومدن این شبکه ها خرید اکانت (کارت شبکه) هست تا این شبکه ها باز بشه

   ۱۱
   ۶
   1. عباد می گوید

    سلام
    برای راه اندازی تلویزیون ایوللی ۵۵ اینچ چطور باید عمل کرد؟

    ۷
    ۲
  2. محمدعباس می گوید

   به من بزنگ تا بهت بگم چکار کنی ول خرج داره ولی دائمی هس وکم خرج۰۹۰۳۵۰۳۹۰۴۶

   ۶
   ۶
 2. Mazda می گوید

  سلام جالب بود من مشکلی دارم که فیلم ها رو تلویزیون اسمارت الجی من نمیتونه نمایش بده وبا اینکه سرچ می‌کنه ومیاره ولی نمایش نمی‌ده همینطور یوتیوپ که البته در موبایلم با همون اکانت راحت دیده میشه لطفاً توضبح دهید البته من استکهلم هستم ونمیدونم فرقی میکنه؟؟؟

  ۱۷
  ۳
 3. محمد 09113794100 می گوید

  سلام اقا مجتبی من تلویزیون جنرال ال ای دی گرفتم DTv نداره اصلا تو سرچ کانال ها…دیجیتال داره یا نه Genaral japan

  ۱۸
  ۷
 4. Samereh می گوید

  سلام ببخشید تلویزیون ما سونی ۴k شبکه های تلویزیون رو با دیجیتال خود تلویزیون کانال یابی کردم الان صدا داره ولی تصویر نشون نمیده ولی شبکه های ماهواره ای مشکلی نداره هم صدا هم تصویر اوکیه چیکار باید بکنم؟

  ۱۴
  ۱۰
 5. hossein می گوید

  سلام.ما تلویزیون سامسونگ داریم.تمام مراحل که گفتید رفتم.حالا برای تغییر دادنlocal setکه اقدام میکنم گزینه اون قابل انتخاب نیست.یعنی نمیشه روش کلیک کرد.گزینه های بعد اون مشکلی ندارن.فقط این گزینه هست ولی به رنگ خاکستریه و غیرقابل انتخاب.علت چیه.تایپ تلویزیون هست.۴۶R1AF6E

  ۲۰
  ۱۱
 6. علوی می گوید

  سلام مهندس من یک تلویزیون ال جی با دیجیتا ل داخلی دارم اولش خوب بود ولی الان هر چند روز یکبار قطع میشه باز چندروز بعد وصل میشه .میخوام ببینم مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاریه ممنون

  ۱۳
  ۹
 7. amir می گوید

  سلام تلویزیون من سونی است و فقط کشور فیلیپین رو اجازه میده

  ۱۶
  ۶
  1. محمود می گوید

   سلام
   میشه به من هم در تلویزیون سونی کمک کنین

   ۱۹
   ۳
  2. محمدی می گوید

   سلام من یک تلویزیون امپریال ال ای دی خریدم پشت تلویزیون جای فیش آنتن داره، آیا این به این معنی است که گیرنده دیجیتال داخلی نداره و باید آنتن در پشت بام نصب کنم..ممنون میشم راهنمایی کنید!!!!

   ۱۰
   ۷
 8. محمد می گوید

  سلام و عرض ادب خدمت مدیر محترم سایت،بنده در خانه یک عدد تلویزیون ۳۲ اینچ سامسونگ ال ای دی دارم که سر خود دیجیتالم داره ولی هیچ کلیدی بر روی ریموت تلویزیون برای ضبط برنامه ها نداره خواستم ببینم میشه راهنماییم کنید ممنون میشم از لطفتون.

  ۱۰
  ۸
 9. پیام می گوید

  سلام اقا مجتبی خدا قوت
  من دوتا سوال داشتم یکی اینکه میشه از دستگاه ماهواره به عنوان دستگاه دیجیتال استفاده کرد برا تلویزیون های قدیمی و با انتن معمولی
  دو ی ال ای دی دارم دیجیتال سر خوده اما ی لحظه دستگاه خاموش شد و روشن نشد تا ی مدته یکی دوساعته بعد ک روشن شد کانال ها رو نمیگیره ایا دیجیتالش سوخته یا نه

  ۲۹
  ۹
 10. داریوش می گوید

  سلام
  میشه در مورد راه اندازی دیجیتال تلویزیونهای پاناسونیک توضیح بدید

  ۴۵
  ۱۳
 11. لقمان می گوید

  سلام ی تلویزیون ایکس ویژن دارم اسمارته ده شبکه رو نمیگیره از نسیم به بعد ویعنی پیدا نمیکنه وقتی هم که پیدا میکنه نشون نمیده چه کنم؟
  چطور گیرنده دیجیتال رو بهش وصل کنم؟

  ۲۶
  ۵
 12. loghman می گوید

  سلام من تلویزیون اسمارت ایکس ویژن دارم
  از شبکه نسیم به بعد پیدا نمیشه و وقتی پیدا میشه نشون نمیده چیکار کنم؟؟
  چطوری گیرنده دیجیتال رو وصل کنم هر کار میکنم نمیشه؟؟

  ۲۸
  ۸
 13. ایلیا می گوید

  سلام خسته نباشین.من ۳۲اینچ ال ای دی سامسونگ دارم.نیمی از شبکه های دیجیتال رو میگیره ولی شبکه تماشا وچند تای دیگه که جدیدترن رو هر کارب میکنم نمیگیره.میشه لطفا راهنمائیم کنین..

  ۲۱
  ۳
  1. حسین می گوید

   منم همین مشکل رو دارم . تونستی کاری بکنی ؟؟؟ من که هنوز راهی پیدا نکردم

   ۹
   ۲
 14. رزیتا می گوید

  سلام ببخشید سوال می کنم ما جدیدا تلویزیون سامسونگ مدل muhd8995 ، خریدیم اما ریسیور ماهواره مون hd نیست ایا با این روش بدون خریدن ریسیور فول اچ دی میشه کانالهای اچ دی رو دریافت کرد ؟

  ۱۱
  ۷
 15. محمود می گوید

  سلام. تلویزیون ما پورت lan نداره ققط hdmi و usb داره .
  سامسونک هست تکلیف چیه؟

  ۵
  ۵
 16. محمد می گوید

  سلام برای تلویزیون سامسونگ باید دکمه menu را زد در قسمت سیستم رفته تنظیمات را انتخاب کرده چهار بار عدد صفر را بزنید سپس گیرنده را انتن انتخاب کنید و جستجو کنید اطراف انتن هم حدود پنج متری نباید هیچ گیرنده ی دیگری مثل یه انتن یا چیز دیگری باشه.

  ۶
  ۱
 17. Mojtaba می گوید

  سلام درودخسته نباشی چگونه میتوان شبکه های دیجیتال را خارج کشور روی تلویزیون نصب کرد ممنون میشوم راهنمای کنید

  ۴
  ۲
 18. حسین می گوید

  سلام
  چند روزه شبکه های HD روی تلویزیون نمایش داده نمیشه.
  شبکه ۳ معمولی رو می گیره ولی HD3 رو نمیگیره .
  چندین بار حستحو زدم . اصلا پیدا نمیکنه شبکه هایی که HD هستن . مثل ۳ . IFILM و تماشا
  چی کار کنم ؟؟؟

  ۲۴
  ۵
  1. Mahsa می گوید

   سلام برای همه این کار ها برای تلویزیون های سامسونگ باید اینترنت داشته باشیم؟

   ۱
 19. Behnaz می گوید

  سلام
  تلوزیون من هیتاچی هست.
  همه شبکه هارو پیدا کرد منتها اکثرشون صدا ندارن. تماشا و آی فیلم و پرس تی وی صدا دارن ولی بقیه ندارن. چکارش کنم؟

  ۱
  ۵
  1. hossei rex می گوید

   سلام بسیارعالیه اگر ممکنه پاسخهای شما رامشاهده کنم خیلی ماگر ممکنه بفرماییدهیتاچی لی دیجیتال در ش میباش ودر صورت ممکن چگونه میتوان فعالش کردتشکرم

   ۳
   ۲
 20. محمد روستايي می گوید

  سلام و تشکر برای اطلاعات مفیدتون
  تلوزیون سونی ۴k سریx گرفتم دارای رسیور
  لطفا در صورت امکان نحوه راه اندازی آن را توضیح دهید چون هیچ جا راهنما پیدا نکردم و زبان دستگاه هم فارسی نیست بعلاوه در صورت امکان توضیح بفرمایید این امکان هست منوی فارسی را نصب کنیم
  Sony kx8305

  ۲
 21. سهیل می گوید

  من مشگل جستجوی شبکه ست لطفا بیاین ای دی تل soheilgharepoor

  ۲
  ۱
 22. علیرضا می گوید

  چرا ال سی دی سونی ما در انتخاب کشور فقط نوشته کشورهای گروه اول و فیلیپین پس استرالیا و سنگاپور چطور فعال کنیم لطفا اگه دیجیتال میشه توضیح دهید ممنون

  ۶
 23. علیرضا می گوید

  من تلوزیون سونی دارم تنظیماتی که شما فرمودین انجام دادم اما متاسفانه نتیجه ای نداشت!
  اونجایی که میگه کشور رو انتخاب کنین استرالیا و سنگاپورو نداره فقط فیلیپین داره انجام دادم ولی نشد لطفا اقا مجتبی راهنمایی کنید میشه دیجیتال یا نه ممنون

  ۹
  ۵
 24. سارا می گوید

  با سلام برای ما سامسونگ مدل ال سی دی قدیمی و با گیرنده ی دیجیتال جدا شبکه تماشا رو ما ندلریم چون میشه راهنمایی کنید

  ۶
  ۳
 25. سعید می گوید

  سلام وقت بخیر. من یه ال ای دی مارک ال جی گرفتم. ریسیور و دستگاه دیجیتال روی خودش هست. چون شبکه ۳ با ریسیور نمیگیره هر بار بخام شبکه ۳ رو ببینم باید از اول سرچ بزنم. با سرچ فقط شبکه های دیجیتال رو میاره و بعد بخام ماهواره رو ببینم باز باید سرچ بزنم.یعنی بطور همزمان شبکه های ماهوراه و دیجیتال رو ندارم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  ۹
  ۱
 26. مصطفی می گوید

  با سلام آیا صنام مدلld4238گیرنده دیجیتال داره و اگه داره چطور فعالسازی کنیم

  ۲
  ۲
 27. احمد می گوید

  خیلی از راهنماییتون ممنونم. روی سونی ex710 انجام شد.

  ۱
  ۲
 28. مرتضی پاسندی می گوید

  سلام ببخشید خواستم بدونم تلویزیون ال سی دی سامسونگ مدل la40b570p7r ایا گیرنده داخلی داره؟خواهش میکنم جواب بدید خیلی خیلی ممنونم با تشکر فراوان

  ۷
  ۳
 29. محمود می گوید

  سلام
  یک تلویزیون سونی داریم که تنظیم کارخونه شده ولی حالا هر کاری می کنیم کانال های آنالوگ و دیجیتال پیدا نمیشه
  زمان تنظیمات میزنیم آسیا ولی بعضی از دستان میگن بزنید سنگابور و یا استرالیا ولی بازم قبول نمیکنه؟؟؟آیا این صحت داره بزنیم روی مناطق دیگه

  ۳
 30. Mehran می گوید

  سلام ببخشید توی این مراحل ک گفتین
  Setting networkرا از کجا باید بیارم

  ۳
  ۲
 31. A می گوید

  گیرنده دی

  ۲
 32. مهدی می گوید

  سلام تلویزیون ال ای دی۴۲سامسونگ دارم دیجتال فعال نیست امکانش هست بیارم خدمتتون زحمت فعال سازی را انجام دهید تا ما خرابش نکنیم
  بنده ساکن قم هستم تهران هم میارم ولی اگه قم کسی دارید اونجا ببرم

  ۲
  ۲
 33. محمود می گوید

  سلام وقت بخیر
  برای تلویزیونLED دوو۳۲اینچ چطوری باید شبکه های دیجیتال رو فعال کرد؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  ۷
  ۳
 34. asghar می گوید

  سلام اگر کنترل مادر تلویزیون نباشه باید چکار کنیم لطفا ایمیل کنید

  ۴
  ۴
 35. مهدي می گوید

  خیلی عالی بود

  ۲
  ۱
 36. آیدین همتی می گوید

  سلام، سوال داشتم، من تلوزیون سامسونگ دارم ساکن ترکیه هستم میخواستم کانالهای ایرانرو از طریق آی پی تی وی و یا نرم افزارهای تلوزیون دریافت کنم، از وبسایتها کیفیت خیلی کم هست و برای تماشای فوتبال میخوام برا همین نمی خوام هزینه دیش بدم بی خودی، کسی میتونه تو این زمینه کمکم کنه؟ اگر ممکن هست از واتساپ یا تلگرام میتونین پیام بدین ۰۰۹۰۵۳۵۰۸۳۶۳۲۱ همتی هستم

  ۳
 37. مصطفی می گوید

  سلام
  بنده تلویزیون پلاسمای ۵۱ اینچ سامسونگ مدل PS51F4900AR گرفتم.لطفا راهنمایی کنین که اصلا گیرنده دیجیتال داره یا نه و میتونم فعالش کنم.مدلش رو در سایت سامسونگ سرچ کردم که چیزی دستگیرم نشد.واسه پیگیریاتون مرسی.خخخخ

  1. مصطفی می گوید

   از دوستان کسی کمکم نمیکنه؟؟

   ۱
 38. احمد ابول پور می گوید

  س دجیتال دارم شبکه یک دوسه وشبکه خبررونمیگیره اول میگرفت چکترکنم لطفا کمک کنید

  ۳
 39. قاسم می گوید

  سلام
  تلویزیون من ال جی هست لطفا راهنماییم کنید چ طوری از شبکه ی دیجیتال داخل خود تلویزیون استفاده کنم
  به آنتن و فیش نیازی هس؟

  ۵
  ۴
  1. نوید می گوید

   باسلام میخواستم بگم من تلویزیون ۵۵پاناسونیک دارم باید چیکار کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنین تاکانالها بیان

   ۱
 40. مینا می گوید

  سلام..من ال دارم و آنتن شاخه ای اما هر چی سرچ میکنم شبکه های یک تا ۵ رو با کیفیت بد و برفکی دارم…لطفا راهنمایی کنید
  دگمه home روی کنترل کدام است….اگه همان دگمه ایست که عکس خانه زیرش داره من اونو میزنم منوی ستینگ رو به روش اول که گفتید نمیراه

  ۲
  ۲
 41. زهرا می گوید

  سلام خسته نباشید .. واقعا ممنونم با راهنمایی شما تمام شبکه های دیجیتال رو تونستم تنظیم کنم .. تلویزیون ما سونی هست.

  ۱
  ۱
 42. مینا بهادر می گوید

  سلام. هرچی آرزوی خوبه مال تو.
  مشکلم حل شد. عالی بیست👌👌👌

  ۱
  ۱
 43. نگار می گوید

  با سلام
  تلویزیون من پاناسونیک هست و رفته رو کانالهای آنالوگ و تصویر کانالها تار و برفکی هست . چطور باید از انالوگ خارج کنم ؟ممنون میشم راهنماییم کنید .

  ۶
  ۱
 44. مهرداد می گوید

  با درود فراوان
  آقا درود بر شما من تلویزیون سونی بعد از ده سال گیرنده شو با این ترفند شما راه انداختم. سپاس بی کران از شما

  ۳
  ۳
 45. مسعود می گوید

  سلام. آقا دمت گرم سونی رو فعال کردم. ولی کیفیت تصاویر پایین تر از گیرنده دیجیتال خودم بود. ترجیح دادم دوباره برگردم به حالت سابق. با این حال ترفند خوبی بود. ممنون.

  ۱
 46. علیرضا می گوید

  سلام من یک تلویزیون مدل ۴۹LB62300GLدارم می خواستم بدانم DVB T2 هست

  ۱
 47. علی می گوید

  سلام علی هستم من یک تلویزیون X VISION خریدم که جستجوی کانال میشه و همه کانال ها میاد وبعد مدتی بعضی از کانال ها میره وباید دوباره باید جستجو کنم لطفا کمکم کنید

  ۱
  ۱

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم