Kaspersky Internet Security2013 کارامدترین آنتی ویروس در شرایط واقعی

kaspersky-logo

در تازه‌ترین آزمون موسسه AV-Comparatives که با عنوان حفاظت در دنیای واقعی انجام شد، Kaspersky Internet Security2013، با 100 درصد کارایی، عنوان نخست را از آن خود کرد.
به گزارش روابط عمومی پاد به نقل از کسپرسکی، شرکت AV-Comparatives که یک شرکت مستقل اتریشی در زمینه سنجش عملکرد آنتی ویروس‌‌ها است، در جدیدترین آزمون خود با عنوان محافظت در دنیای واقعی در ماه مارچ 2013، آنتی ویروس‌ها را از نظر محافظت کامپیوترهای خانگی در برابر حملات و تهدیدات دنیای واقعی مورد سنجش قرار داده و به بررسی عملکرد محصولات امنیتی محبوب و پرطرفدار در مقابل حملات واقعی در دنیای مجازی پرداخته است. این موارد اغلب شامل وب گردی و استفاده از برنامه‌های کاربردی است.
نتایج این آزمایش بر اساس 422 مورد زنده (URLهای آلوده)، سوء استفاده‌های کاری، URLهای متصل به خرابکاری و ضمائم ویروسی ایمیل‌ها است. موارد زنده آزمایش تقریبا تمامی تهدیدات و حملات دنیای واقعی را پوشش می‌دهند.
سیستم عامل پایه این آزمایش، ویندوز 7 شرکت مایکروسافت بود که برنامه‌های کاربردی مانند Adobe Reader ،Flash ،Java و… بر روی آن نصب بوده است. در طول تست نیز لینک‌های آلوده در کامپیوتر مورد نظر انتخاب شده و رفتار آنتی ویروس را پس از آن مورد بررسی قرار گرفت.
براساس اعلام این موسسه، Kaspersky Internet Security2013 توانست با خنثی کردن 100 درصد حملات، عنوان اول را در این آزمایش از آن خود کند. به این معنی که با داشتن این محصول کسپرسکی، دیگر نباید نگران حملات به روز دنیای واقعی باشید و می‌توان با خیالی راحت وارد دنیای مجازی شد.

kasper

اولگ ایشانوف مدیر بخش تحقیقات Anti-Malware شرکت کسپرسکی در مورد این آزمایش گفت: “ما تلاش و زمان زیادی را صرف طراحی تکنولوژی‌های حفاظتی برای تشخیص و مسدود کردن حملات و تهدیدات دنیای واقعی صرف کرده‌ایم و معتقدیم دیگر راهی برای جلوگیری از این تهدیدات باقی نمانده که در محصولات ما به کار برده نشده باشد. نتیجه آزمایش شرکت AV-Comparatives نیز گواهی بر این مدعاست. ”
البته این اولین بارنیست که شرکت کسپرسکی در آزمایشات شرکت AV-Comparatives صاحب عنوان می‌شود، این شرکت در سال 2012 درجه +Advanced را از این شرکت برای محصولش گرفته است.

ترجمه و تدوین : نوید نیک پی

7 در مورد “Kaspersky Internet Security2013 کارامدترین آنتی ویروس در شرایط واقعی”

  1. من الان خودم kaspersky internet security استفاده میکنم و من خیلی ازش راضی هستم من خودم همه انتی ویروسی استفاده کردم { از bitdefender بگیرید تا nodوnortonو …..} اما از همش بهتر kasper برای من بهتر کار کرده

  2. مجتبی مسکینی

    ما که نه ویندوزمون قانونیه نه برنامه های قانونی نصب میکنیم دیگه چه لزومی داره انتی ویروس نصب کنیم ؟

  3. انتی ویروس درست و حسابی چیزی مثل BULL GUARD است که خیلی نسبت به کسپر سنگین و کند برتری دارد و مهمترین مزیت ان در خنثی کردن حمله های اینترنتی از هر نوعی و کارکرد ان بسته به تنظیم کاربر است و دیوار اتش پیشرفته ان و ابدیت شدن راحت و بسیار پر سرعت و نصب بدون دردسر و استفاده خیلی کم از RAM و موارد دیگری که این نرم افزار را نسبت به رقبا برتری می دهد و نیاز ما را به یک امنیت پایدار برطرف می کند و مشکلی حداقل تا 2 ماه از لحاظ لایسنس ندارد و فعلا چیز بهتری از ان که در شرایط فعلی و تحریمی جواب بدهد نیست !!

    1. من خیلی از برنامه های امنیتی رو تست کردم و الان هم دارم از لایسنس یک ساله نورتون استفاده می کنم که رو به پایانه.با این تعریفی که کردی ،کنجکاو شدم مدتی از این آنتی ویروس استفاده کنم(Bull Guard).
      این رو بگم تفاوت برنامه ها در قدرت تشخیص زیاد نیست و بهتر است برای انتخاب معیارهای دیگری رو در اولیت قرار داد.(سرعت، رابط کاربری،حجم آپدیت و ..)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا