سنسور اثر انگشت نکسوس‌های جدید گوگل از ژست‌های حرکتی پشتیبانی می‌کند

همه ساله در این زمان، شایعات در رابطه با نکسوس‌های گوگل افزایش چشمگیری می‌یابند. براساس شایعه‌ای قدیمی می‌دانیم که امسال دو نکسوس جدید با نام‌های مارلین و Sailfish معرفی خواهند شد و هنوز معلوم نیست که اچ‌تی‌سی یا هواوی وظیفه تولید آن‌ها را برعهده دارد، اما یکی از ویژگی‌های گوشی‌های هواوی یعنی پشتیبانی از ژشت‌های حرکتی توسط سنسور اثر انگشت، در نکسوس‌های جدید موجود خواهد بود.

براساس گزارشی اختصاصی از سایت Android Police، گوگل این ویژگی را از دوست خود یعنی هواوی قرض گرفته و همانگونه که در فایل GIF زیر مشخص است کاربران این دستگاه‌ها با لمس سنسور اثرانگشت از بالا به پایین به پنل اطلاعات خود دسترسی پیدا خواهند کرد، این ویژگی مدتی است که در دستگاه‌های هواوی وجود دارد. در فایل GIF زیر، دکمه خانه اندروید خالص نیز از حالت عادی به دکمه‌ای رنگین تغییر شکل داده که با اتمام انیمیشن آن، رنگ‌های آبی و سبز هر دو به سمت طرفین دکمه خانه منتقل می‌شوند. به نظر می‌رسد که این انیمیشن مربوط به دستیار گوگل باشد که برای اطمینان از این موضوع باید تا عرضه نسخه نهایی اندروید ۷ و معرفی رسمی نکسوس‌های جدید صبر کنیم.

شایعه‌ای دیگر به رنگ جدید آبی الکتریکی (Blue Electric) برای نکسوس مارلین اشاره دارد که علاوه بر افزایش حق انتخاب برای خریداران، احتمال فروش آن در ژاپن را نیز افزایش می‌دهد. در ژاپن و بسیاری از کشورهای آسیایی دستگاه‌های رنگارنگ طرفداران زیادی دارد و می‌توان انتخاب رنگ جدید را حرکتی هوشمندانه از طرف گوگل تلقی کرد. این افشاگری اطلاعات زیادی در اختیار ما قرار نمی‌دهد و تنها نزدیک شدن به زمان معرفی نکسوس‌های گوگل را تضمین می‌کند.

Nexus-Fingerprint-Gesture

2 در مورد “سنسور اثر انگشت نکسوس‌های جدید گوگل از ژست‌های حرکتی پشتیبانی می‌کند”

  1. حالا اگه بگن دقیقا کدوم شرکت قرار تولیدشون کنه چیزی میشه اتفاقی میوفته انقدر نگن یا این یا اون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH