نمایشگاه بزرگ IFA 2016 آلمان را به صورت اختصاصی با آی‌تی‌رسان دنبال کنید

از روز دوم سپتامبر (دوازدهم شهریور ماه)، نمایشگاه بزرگ IFA 2016 در شهر برلین آلمان برگزار خواهد شد. این رویداد بین‌المللی یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین‌ها در دنیا بوده که شرکت‌های بسیار مهمی در آن حضور پیدا می‌کنند و محصولات‌شان را معرفی و در معرض دید عموم می‌گذارند.

به همین مناسبت ما نیز بر آن شدیم تا به صورت اختصاصی در این نمایشگاه شرکت کرده و شما را از نزدیک و به صورت دقیق در چند و چون این نمایشگاه قرار دهیم.

البته سمینار بسیاری از شرکت‌های بزرگ فناوری، به طور معمول از دو روز قبل آغاز نمایشگاه شروع می‌شود و تلاش داریم تا پوشش خوبی نیز از این مراسم برای شما داشته باشیم.

IFA2016-1

پس حتما آی‌تی‌رسان را در طول برگزاری این رویداد مهم و جذاب همراهی کنید زیرا گزارش‌ها، تصاویر و کلیپ‌های اختصاصی از برلین آلمان برایتان خواهیم فرستاد تا شما نیز احساس کنید که بخشی از این نمایشگاه بزرگ و مهم هستید.

برای آنکه ارتباط بهتری با ما داشته و از اخبار و رویدادها به صورت دقیق‌تر باخبر شوید، توصیه می‌کنیم که کانال تلگرام و پیج اینستاگرام ما را نیز دنبال کنید. اگر هم پیشنهاد خاصی برای گزارش از یک محصول یا شرکت دارید، آن را مطرح کنید تا در حد توانمان، خواسته‌های شما را نیز پوشش دهیم.

کانال تلگرام آی‌تی‌رسان

پیج اینستاگرام آی‌تی‌رسان

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم