خداحافظی سیانوژن از دنیای اندروید!

کمپانی سیانوژن که با هدف بهبود عملکرد سیستم عامل اندروید شکل گرفته بود و به یکی از غول‌های نرم افزاری تبدیل شده بود، با توجه به مشکلاتی که اخیرا برایش پیش آمده، دیگر به فعالیت‌هایش ادامه نخواهد داد.

تمامی سرویس‌های این کمپانی از جمله رام‌ها و نسخه‌های nightly‌ آن‌ها تا ۶ روز دیگر و در تاریخ ۳۱ دسامبر، متوقف و دیگر تولید نخواهند شد. مطمئنا این موضوع به این معنا نیست که تلفن‌های همراهی که بر پایه سیانوژن هستند از کار می‌افتند و قابل استفاده نخواهند بود، اما باید منتظر بمانیم تا ببینیم که بعد از غیرفعال شدن این سیستم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

بگذارید با شما رو راست باشیم؛ اگر از رام‌های سیانوژن مود بر روی تلفن هوشمندتان استفاده می‌کنید بهتر است سریعا آن را به یک رام دیگر تغییر دهید و یا به دنبال یک گوشی جدید باشید!

اگرچه خبرهایی به گوش می‌رسد که کمپانی خاصی می‌خواهد از نیرو و خدمات سیانوژن برای تولید رام‌های اندرویدی استفاده کند؛ اما بهتر است بدانید که استفاده از خدماتی که معلوم نیست چه آخر و عاقبتی دارند، به نفع ما کاربران نخواهد بود.

باتوجه به مطالبی که در وبلاگ این کمپانی منتشر شده، تیم پشتیبانی کننده سیانوژن مود به کلی از بین رفته و دیگر شاهد تولیدات خاصی توسط این کمپانی نخواهیم بود.

3 در مورد “خداحافظی سیانوژن از دنیای اندروید!”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH