مدیرعامل کمپانی Razer از ربوده شدن دو نمونه آزمایشی این شرکت در نمایشگاه CES خبر داد

هفته گذشته نمایشگاه CES با رونمایی از مجموعه‌ای از دستاوردهای بزرگ شرکت‌های مختلف در حوزه‌های مختلف تکنولوژی برگزار گردید. در این بین کمپانی Razor نیز همانند سایر شرکت‌های فعال در حوزه تکنولوژی، از محصولات جدید خود رونمایی کرد. اما پس از یک هفته موفقیت آمیز در نمایشگاه CES به نظر می‌رسد که این کمپانی پایان چندان خوبی در این نمایشگاه تجربه نکرده است.

مین لیانگ تان، مدیر عامل اجرایی Razer به تازگی مدعی شده که دو نمونه آزمایشی از محصولات این شرکت در جریان برگزاری کنفرانس Razer در CES 2017 به سرقت رفته است. وی در پستی که در فیسبوک به اشتراک گذاشته است این جریان را اینطور تشریح می‌کند:

به من اطلاع داده شده است که دو نمونه آزمایشی از محصولاتمان از غرفه شرکت در نمایشگاه CES ربوده شده است. ما هم‌اکنون درحال تکمیل گزارشات مربوطه هستیم و قصد داریم تا با پیگیری قانونی و همکاری با مدیریت برگزاری کنفرانس، مشکل به وجود آمده را رفع کنیم.

ما در شرکت Razer سخت کار کرده‌ایم تا توانسته‌ایم پس از ماه‌ها تلاش و کوشش به این دستاوردها برسیم و برای رسیدن به این اهداف مهم و برجسته به خود می‌بالیم. به هرترتیب ما سارقان را دستگیر خواهیم کرد و اگر این سرقت ارتباطی با جاسوسی صنعتی داشته باشد، کار بسیار ناپسند متقلبانه‌ای بوده است و چنین اعمالی مجازات شدیدی را در پی خواهد داشت. هرکسی که مرتکب چنین عملی می‌شود قطعا فرد خیلی باهوشی نیست.

همانطور که آقای تان اشاره کرد، Razer اکنون درحال پیگیری جریان ربوده شدن دستگا‌ه‌های خود از طرق مقام‌های مسئول و کارکنان CES‌ است. با این حال وی تاکنون اشاره‌ای به نام محصولات ربوده شده نداشته است.

هفته گذشته این کمپانی توانست با معرفی دو محصول مفهومی خود در نمایشگاه CES توجه و تحسین بسیاری را به خود جلب کند. اولین محصول پروژه Valerie نام داشت. نوت‌بوک غول‌پیکری که مجهز به سه نمایشگر ۱۷.۳ اینچی توکار با رزولوشن ۴k است.

نوت‌بوک Valerie مجهز به سه نمایشگر توکار
نوت‌بوک Valerie مجهز به سه نمایشگر ۱۷.۳ اینچی توکار

پروژه دومی که Razer دموی آن‌را به نمایش عموم درآورد، پروژکتوری در مقیاس اتاق بود که باهدف واقعیت بخشیدن به باز‌های ویدیویی طراحی شده است. این پروژه Ariana نام گذاری شده است.

1483652263_razer_story

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 دیدگاه
  1. مهسا اکبری می گوید

    در نمایشگاه CES عجیبه همچین اتفاقی مگه میشه مگه داریم

  2. محمد شنبدی می گوید

    من این خبر دو روز پیش خوندم خیلی تعجب کردم ! آخه دزدیدن گوشی از اونجا خیلی سخته چه برسه یه لب تاپ با سه نمایشگر!!

  3. اسمارت می گوید

    بنظرمن این لپتاپ واقعن ارزش دزدیدن رو هم داشته!! ۳ تا نمایشگر یهو فکر کن جلوت باز بشه!! وای که تصورش هم سخته

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان