کاربران اندروید، آیفون 6s را بر آیفون ۷ ترجیح می‌دهند!

بر اساس گزارش موسسه تحقیقاتی Consumer Intelligence Research Partner، پانزده درصد از فروش آیفون ۷ و ۷ پلاس به کاربرانی اختصاص دارد که از اندروید به آیفون مهاجرت می‌کنند. در مورد آیفون 6s و 6s پلاس این میزان ۱۴ درصد بود. این آمار از یک جامعه آماری با ۵۰۰ نفر عضو استخراج شده است.

این گزارش همچنین نشان می‌دهد که آیفون‌های جدید در میان دارندگان آیفون محبوبیت بیشتری دارند و ۷۲ درصد خریداران آیفون ۷ و ۷ پلاس قبلا آیفون داشته‌اند که افزایش ۴ درصدی نشان می‌دهد. آیفون SE سهم کمتری از فروش آیفون را به خود اختصاص داد، بدین ترتیب می‌توان انتظار داشت که متوسط قیمت فروش آیفون بالا رفته باشد.

نکته جالب این گزارش این است که کسانی که از اندروید به آیفون مهاجرت می‌کنند، بیشتر آیفون 6s و 6s پلاس را خریداری می‌کنند تا آیفون ۷. در حقیقت خرید آیفون 6s بین این کاربران دوبرابر میزان خرید آیفون ۷ است! این پدیده را می‌توان به دو صورت توضیح داد. اول، ممکن است که کاربران اندروید آیفون 6s را بهتر از آیفون ۷ بدانند. دوم، ممکن است که دارندگان آیفون، چنان به خرید آیفون ۷ علاقه دارند که دیگر جایی برای سایر کاربران باقی نگذاشته‌اند.

یکی از دلایلی که می‌تواند عدم علاقه کاربران اندروید را به آیفون ۷ توجیه کند، حذف جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون است که با انتقادهای زیادی در جامعه تکنولوژی مواجه شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 دیدگاه
  1. محمد شنبدی می گوید

    به نظرم من هنوز حذف جک۳.۵ میلمیتری یه خورده زود بود! یه خورد هدفون ها وهدست های بیسیم ارزان تر می شده بهتر بود!

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.